Чистка шкіряних меблів в домашніх умовах » Корисні поради на кожен день - Даю Совет!
карта сайта Корисні поради на кожен день
» » Чистка шкіряних меблів в домашніх умовах

Чистка шкіряних меблів в домашніх умовах

Більшість сімей вибирають в якості оббивки для своїх меблів шкіряний матеріал. Таке рішення пов'язане з великою кількістю позитивних якостей такого меблевого покриття. До них відноситься довговічність, легкість у чищенні, стійкість до пошкодження і багато іншого. Така оббивка завжди незамінна в сім'ях з дітьми, оскільки малята можуть в будь-який момент поставити пляму на поверхню оббивки, а шкіряне покриття не буде вбирати рідину і у вас буде можливість швидко його видалити, зберігши меблів чистою.

Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

Але якщо пляму не вдалося відразу прибрати, то існують перевірені способи і препарати для чищення шкіряних покриттів меблів.

Необхідні матеріали

Залежно від складності плям слід використовувати різні матеріали для їх усунення.
Вам будуть потрібні:
- Поролонова губка.
- Фланелева серветка.
- ватні диски.
- Спиртовий розчин.
- Спирт нашатирний.
- засіб для миття посуду.
- Гліцерин.
- харчова сода.
- Олія рицинова.
- крохмаль картопляний.
- тепла вода.
- Невелика пластикова ємність для чищення.

Види плям і їх чистка

Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

    
жирні плями

Для чищення такої плями вам спочатку потрібно швидко видалити всі залишки жиру за допомогою фланелевою серветки. Після цього ватний диск потрібно добре промочити спиртовим розчином і ретельно витерти ним забруднення. Завдяки спирту жир не зможе вбратися в поверхню меблевого покриття і легко піти, зберігши зовнішній вигляд в прекрасному стані. Такий розчин ідеально впорається з появою на шкіряній оббивці меблів плям від чорнила кульковї або гелевої ручки, а також фломастера.


    
прості плями

До них відносяться краплі від соку, компоту, кави, соусу і багато іншого. Для очищення у разі необхідності вам досить взяти фланелеву серветку і змочити її в ємності з підігрітою водою, в яку додано засіб для миття посуду, і витерти нею плями які з'явилися. Такий мильний розчин допоможе швидко і дбайливо прибрати легкі забруднення з шкіри.

    
проблемні плями

Такими вважаються ті забруднення, які встигли трохи вбратися і не видаляються простим мильним розчином. Для видалення такої плями вам буде потрібно зробити розчин зі спирту і скипидару, які будуть змішані в однакових кількостях. Коли розчин буде готовий, то візьміть поролонову губку і змочіть в отриманій суміші, щоб нанести його на забруднену поверхню. Він повинен залишатися на плямі приблизно 30 хвилин, після чого розчин обов'язково потрібно витерти губкою просоченої спиртом.

Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

   
плями, що сильно в'їлися

Їх найкраще видаляти із застосуванням картопляного крохмалю, який змішується з водою до отримання густої кашки. Вам буде потрібно її нанести на такі складні плями і залишити на забрудненні протягом 30 хвилин. Після такої чистки приберіть кашку і протріть поверхню серветкою просоченої гліцерином.

    
догляд за світлою шкірою

Світлі відтінки шкіряної оббивки найкраще очищати, застосовуючи розчин з нашатирного спирту, харчової соди і теплої води. Всі речовини необхідно брати в рівних кількостях. Такий сумішшю потрібно змочити поролонову губку і протирати нею поверхню. Через 15 хвилин шкіру необхідно протерти вологою фланелевою серветкою.

    
догляд за шкірою після проведення чистки

Щоб шкіра зберігала прекрасний зовнішній вигляд і прослужила довгий час, вам буде потрібно після кожного чищення ретельно протирати поверхню серветкою змоченою в розчині з касторової олії та гліцерину. Така суміш дозволить відновити блиск і стійкість до вологи.
 

Реклама от Google / Ads by Google
Відкрити Чистка шкіряних меблів в домашніх умовах
5-10-2016
Кулькість читачів: 1209