Чим можна почистити срібні вироби

Срібні вироби в будинках присутні найчастіше у складі прикрас або столових приборів. Однак, щоб ці предмети дарували красу і блиск, їх потрібно час від часу чистити. Звичайний порошок тут не підійде. А от якраз про те, що підійде, ми вам й розповімо.

КРОК 1
Закупіть матеріали

Щоб почистити срібло в домашніх умовах, вам знадобиться 3-відсотковий розчин перекису водню, будь-який пральний порошок і нашатирний спирт. Всі ці речі купити досить просто.

КРОК 2
Змішайте інгредієнти

Для початку в пропорції один до одного змішайте перекис водню і нашатирний спирт, а потім в отриманому розчині розчиніть трохи прального порошку.

Читати також: Як почистити кухонні поверхні?

КРОК 3
Чистіть срібло
{PAGEBREAK}
Коли розчин буде готовий, на 10 хвилин опустіть в нього свої срібні вироби, потім сполосніть їх і протріть сухою ганчіркою.

КРОК 4
В деяких випадках чистимо срібло іншими засобами

Дуже часто бажаючі почистити срібло в домашніх умовах використовують для цього крейду, зубний порошок, соду та інші абразивні речовини. Така чистка дуже проста: достатньо просто на вологу ганчірку нанести речовину і протерти нею виріб. Однак такий спосіб далеко не безпечний, адже використовувані абразиви проникають в мікротріщини і поступово руйнують срібло.

Як бачите, чистити срібло дуже просто. Доглядайте за дорогоцінним металом — і воно прослужить вам ще дуже довго!