Як позбутися прищів?

Багатьом вже набридли прищі на їх обличчі і безрезультатна боротьба з ними. Існують ефективні способи, завдяки яким можна швидко позбутися від проблем з прищами.

Косметологічні засоби

У тих випадках, коли питання стоїть досить гостро, допомогти можуть косметологічні засоби. Наприклад, механічна чистка шкіри, що представляє собою видалення прищів за допомогою стерильних інструментів. Для зняття ороговілих частинок шкіри за допомогою спеціального хімічного складу використовують хімічний пілінг.

При необхідності для позбавлення від прищів можна скористатися і іншими косметичними способами. Однак перед застосуванням подібних процедур необхідно пройти консультацію у лікаря-дерматолога.

Народні способи
{PAGEBREAK}
Народна медицина для боротьби з такою неприємною проблемою пропонує застосовувати свої засоби — скраби і маски, приготовані з натуральних продуктів. Для приготування самого простого складу скрабу потрібно суміш соди і солі, розведені водою до стану, сметани. Через 15 хвилин Ви здивуєтеся, побачивши ефект, який залишить на вашому обличчі звичайну морську сіль!

Глина

Також не потрібно забувати і про чудесні властивості глини. Приготовлені з неї маски не тільки зможуть очистити шкіру від прищів, а й дозволять позбутися інших забруднень, відбілять колір обличчя і знімуть запалення.

Чистка обличчя в домашніх умовах

Для механічного чищення обличчя в домашніх умовах потрібно гарячий пар, гладке золоте кільце і рушник. Добре розпаривши пори обличчя, потрібно почати проводити по ньому бічною частиною, тобто ребром, кільця.

Після кожного разу з кільця потрібно прибирати зіскоблений бруд і знову повторювати процедуру, поки не очиститься все обличчя. Завдяки цьому простому методу можна позбутися прищів навіть у польових умовах.

Профілактика

Для профілактики появи вугрової висипки можна порекомендувати протирати обличчя різними спиртовими лосьйонами з додаванням трав. Серед таких можна використовувати настійки алое або календули. Підсушити жирну шкіру можна простим протиранням обличчя лимонним соком.
{PAGEBREAK}
Сучасні косметичні засоби також можна використовувати для позбавлення від прищів. Непогані відгуки має марка Proactiv Solution. Компонентами цієї косметики є речовини, які надають зволожуючий ефект і прибирають запалення.

Дана система включає в себе три компоненти: скраб, тонік, відновлюючий гель. Застосування цих засобів в комплексі дозволяє істотно поліпшити стан шкіри. Досягається це завдяки одночасній боротьбі комплексу з рясними висипаннями, профілактиці нових утворень і здійсненню регулярного догляду.

Приділяючи увагу харчуванню шкіри, важливо скорегувати й своє харчування. У раціоні рекомендується зменшити кількість смаженої, гострої і жирної їжі. Додати в меню кисломолочні продукти, сирки і овочі.

Регулярне використання цих засобів дозволить позбутися таких небажаних прищів. Важливо пам\’ятати, що найголовнішим інструментом у боротьбі з будь-якими неприємностями є ваше щире бажання досягти результату. Тому, будьте наполегливі!