Як прибрати жуйку з волосся без ножиць в домашніх умовах

Це раніше жувальна гумка в нашій країні була якоюсь екзотикою. По крайній міре, вона не була так поширена, як зараз, коли її можна було купити лише в великих містах, і то не завжди. Сьогодні жуйку можна купити скрізь, в самому глухому селі, в самому зубожілому магазинчику. Можливо, вона і корисна, як нас запевняють в рекламі, і, то, питання це дуже спірне. Але говорити ми зараз будемо не про її користь а про ті проблеми, які нам створює жувальна гумка. Вірніше створює нам їх не вона сама, а люди, які її люблять пожувати. Адже рано чи пізно жуйку доводиться викидати, але ось робимо ми це не завжди, куди потрібно, а просто кидаємо її куди попало. А іноді приклеюємо в самі невідповідні місця. У школі і навіть в більш серйозних навчальних закладах з цим можна зіткнутися постійно. В результаті такої «вмілої» утилізації жувальної гумки виникають багато проблем.

Жуйка в волоссі. Як її звідти витягнути?

Якщо далі говорити про проблеми, то частенько жуйка приклеюється на одяг. Якщо вона при цьому була досить м\’якою, то жувальна гумка дуже добре проникає в структуру тканини. Особливо, якщо Ви сіли на неї, і вона приклеїлася Вам трохи нижче спини. Але, цю проблему ми вже вирішували.

Інша проблема, яка, напевно, навіть більше неприємна, це жуйка в волоссі. Як вона туди потрапляє, ми з\’ясовувати не будемо. У дітей це трапляється частіше, хоча і дорослим дістається. Особливо прикро тим, у кого волосся довге. Тут доведеться повозитися, щоб її з волосся витягти. Можна, звичайно, поступити дуже просто — взяти ножиці і вирізати її звідти разом з жмутом волосся. Але, на це багато розуму не потрібно. Вихід це самий крайній, і повернутися до ножиць завжди можна. Інша справа прибрати жуйку з волосся без допомоги ножиць. Зробити це цілком реально.

 Жуйка, як ми знаємо, добре клеїться тільки в м\’якому вигляді. Коли вона тверда, то вона майже не приклеюється до поверхонь. Ось саме з цього ми і будемо виходити. Можливо, що в волоссі вона вже сидить дуже міцно, або ж не особливо сильно в них заплуталася. У будь-якому випадку, щоб її звідти витягнути, потрібно буде жуйку заморозити. Так вона стає дуже крихкою, починає кришитися і добре розламуватися на шматочки. Так, розламавши її на шматочки, Ви легко зможете витягнути її з волосся. Але, як її заморозити, запитаєте Ви? Адже голову в морозилку НЕ засунеш! А це можна зробити за допомогою кубиків льоду. Їх просто прикладаємо до шматочку жувальної гумки прямо в волоссі. Вона досить швидко буде тверднути, адже жуйка за обсягом зовсім невелика. Коли вона добре заморозиттся, можна буде її акуратно розламувати на шматочки і прибирати з волосся. Головне, щоб ці маленькі шматочки знову не загубилися в густій шевелюрі, а то потім вони розтануть і знову можуть прилипнути. Ось і вся методика, яка допоможе Вам прибрати жуйку з волосся.
 
Читати також: