» » Як чистити душову кабіну від різного роду забруднення

Як чистити душову кабіну від різного роду забруднення

Душова кабіна останнім часом досить успішно витісняє громіздку ванну з наших осель, і все завдяки своїй компактності. Але прибирати її, виявляється, не так просто: і тут є деякі нюанси. Ви просто зобов'язані бути в курсі, чим мити душову кабіну, як доглядати за нею. Адже не для того ви її встановлювали, щоб приймати душ в замурзаній кабінці, прикрашеній цвіллю і розводами від вапняного нальоту!

Види догляду

Поточне прибирання ви повинні робити після кожного прийняття душу: постарайтеся змити гарячою водою сліди прийняття душу, обполосніть все холодною водою, обов'язково витріть насухо всі деталі, стінки, піддон, дверцята. Якщо виявили залишки зубної пасти, не чекайте капітального прибирання, а відразу змийте.
Основний догляд - бажано за інструкцією (раз на тиждень або навіть місяць). Знову-таки потрібно все вимити, але із застосуванням різних миючих препаратів.
Інтенсивне прибирання потрібно проводити, коли необхідно позбутися соляного нальоту, застарілого забруднення. Ось тут знадобиться важка артилерія - сильнодіючі миючі продукти.


Правильно вибираємо чистячі засоби: загальні правила
Реклама от Google / Ads by Google
Відкрити Як чистити душову кабіну від різного роду забруднення
1-10-2015
Кулькість читачів: 3549