Як все встигати?

Важко доводиться тим дамам, які поєднують домашнє господарство з роботою. Іноді часу на відпочинок або на улюблене хобі просто не вистачає.

Якщо завжди дотримуватися жорсткого графіка «дім-робота-дім», то досить скоро втома переросте в депресію. Робота не вартf того, щоб ви засиджувалися на ній допізна, доробляючи важливі справи. Все, що перешкоджає нормальному відпочинку і руйнує сімейні відносини має бути ліквідовано. А для цього слід навчитися розпоряджатися робочим часом.

Читати також:
Поради для гарного настрою
Як перетворити кожен день в джерело постійної радості

Якщо ви не будете спізнюватися на роботу і станете відразу ж приступати до своїх безпосередніх обов\’язків, то робочого часу вистачить для того, щоб завершити всі справи.

Подумайте, скільки часу ви витрачаєте на розмови, які не стосуються роботи. Позбувшись від того, що вас відволікає, ви зможете справлятися зі своїми обов\’язками у встановлений час. Такими співробітниками дорожить керівництво, а для того, щоб домашні клопоти виконувалися не на шкоду для себе, прислухайтеся до наступних рекомендацій.

Не варто робити щось по будинку, якщо ви відчуваєте сильну втому. Домашню роботу можна виконати в інший день, а на вечерю приготувати яке-небудь просте блюдо. Краще лягти раніше, оскільки здоровий сон є гарантією вашої працездатності.