Як накачати м\’язи грудей вдома?

Ви знаєте, що в нинішній час дуже багато юнаків з не дуже розвиненою мускулатурою. Це пов\’язано з неправильним харчуванням, забрудненої екологією і багатьма іншими чинниками. Пропонуємо вашій увазі методику розвитку м\’язової маси. А саме розвиток м\’язів грудей і рук в домашніх умовах.

Почнемо з однією з найнеобхідніших складових — харчування. Ми не пропонуємо вам дотримуватися строгої дієти, але необхідно харчуватися хоча б 4 рази на день.

Почнемо з простих вправ, якщо у вас є гантелі.

1. Беремо в руки гантелі, ноги на ширині плечей, і розводимо руки в різні боки, так, щоб руки були трохи зігнуті в ліктях. Піднімати потрібно не вище голови. Таких повторень потрібно зробити не менше восьми, це залежить від величини вашої ваги і тяжкості гантелей. Це допоможе вам накачати верхню частину грудей, м\’язи спини.

Якщо ви не маєте вдома гантелей.

1.Віджимання від підлоги. Лягти потрібно так щоб руки були на рівні плечей. Не старайтесь піднімати нижню частину тулуба вище спини (сідниці), тому що навантаження на грудні м\’язи буде менше, і доведеться робити набагато більше повторень. Опустіться майже до підлоги, можна торкнутися грудьми, і підніміться відштовхуючись лише руками від підлоги. Зробіть стільки повторень, скільки Вам потрібно, Ви повинні відчути коли ваші груди будуть забиті.

2. Віджимання від підлоги з стрибками. Лягти потрібно також як і у вправі (2), але тут руки потрібно розташувати трохи далі один від одного, ну а нижню частину розташуйте так, як Вам зручно. На відміну від попередньої вправи Ви будете відштовхуватися від підлоги якомога сильніше, так званими стрибками. Якщо ви не знаєте до якої висоти краще підстрибувати, то підставте перед собою підставку, не дуже високу, що б Ви могли встрибувати на неї руками. Повторювати цю вправу потрібно два, три рази на день.

Після цих вправ ви будете себе почувати трохи ширше ніж ви є. Можливо у вас будуть на наступний день боліти м\’язи, в такому разі не припиняйте виконання вправ, біль пройде протягом трьох днів. Удачі!