Як перетворити кожен день в джерело постійної радості

Кожна людина напевно помічала, що, коли вона знаходиться в хорошому настрої, все виходить просто і легко, ніби за помахом чарівної палички. А коли його змінює поганий настрій, все навпаки. Здається, що весь світ ніби спеціально змовився заважати виконанню бажань і єдине, що залишається, — це сумувати про нездійсненні мрії. А який висновок з цього можна зробити? Всі ключі від щастя перебувають у своїх же руках. Просто потрібно навчитися з ними грамотно управлятися.

Вчені вже давно встановили взаємозв\’язок внутрішнього стану і зовнішнього вираження: коли на душі все добре, на обличчі посмішка. Це обумовлено тим, що організм підлаштовується під внутрішній стан кожної людини. Ось і виходить, щоб побороти стан пригніченості всього лише необхідно почати посміхатися, навіть через силу, і тіло негайно відреагує відповідним чином.

Два ранкових напою для бадьорості і поліпшення травлення

Приступати до застосування цього принципу краще у всьому і впродовж цілого дня. Почати ранок з радісної усмішки і сказати собі, що сьогодні трапиться щось дивовижне або хороше. Це допомагає швидше піднятися з ліжка, налаштуватися на новий відмінний день і перебувати в гарному настрої до глибокої ночі.

Пізніше слід підійти до дзеркала, подивитися на себе і знову посміхнутися — собі, своїй красі і заспаному милому личку. Не варто орієнтуватися на екранні шаблони, нехай вони залишаються там, в телевізорі, а тут, прямо перед вами стоїть найрідніша людина на цій Землі. Хіба можна дивитися на нього без захоплення? Якщо дуже хочеться, то можна навіть помацати себе, соромитися тут нічого, адже тіло теж вміє посміхатися.

Як продовжити молодість шкіри: ТОП-10 продуктів

Слід пам\’ятати, що кожен день новий. І якщо вчора все було погано, вже сьогодні все може бути по-іншому. Може, сьогодні з\’явиться можливість укласти вигідну угоду або познайомитися з людиною, яка стане близьким другом. Може, сьогодні є шанс зустріти свою другу половинку або дізнатися, що скоро в сім\’ї буде довгоочікуване поповнення. Сьогодні може відбутися що завгодно, тому щастя потрібно шукати вже в цьому дні і не відкладати його на завтра.

Вся життя є день сьогоднішній. Те, що було вчора, всі переживання і жахи, вже пройшло, а для туманного майбутнього ще не настав час. Жити потрібно тут і зараз, відчувати кожною клітинкою свого тіла кожна момент: розглядати все навколо, які різні люди попадаються по дорозі, як світить сонце або сніг переливається, як птахи літають по парку. Або підійти до дерева і провести рукою по корі. Відчути шорсткість цієї поверхні. А ще слід зупинити вихор думок у голові і насолодитися теплом і ароматом чашки кави в руках, відчути всередині умиротворення, не звертати уваги на зовнішню суєту. І з цього спокою почне проявлятися відчуття радості, любові і щастя до всього на світі.

Можливо, хтось і вважатиме повним божевіллям посміхатися в гущі натовпу. Однак саме це і варто зробити — посміхнутися найщирішої і веселою усмішкою, не звертаючи ні на кого уваги. І відразу ж виділитеся на тлі загальної сірої похмурості натовпу.

І ще один маленький секрет. Якщо є бажання прокинутися з ранку у відмінному настрої, слід нагадати собі про це ще з вечора. Для цього варто ввести правило: заводиш не тільки будильник на завтра, але й настроюєш себе на потрібний лад. Можливо, з першого разу і не вийде. Зате вийде в третій, а може, і вчетверте. Головне — робити це постійно. Саме так і виробляються корисні звички.

А яка звичка може бути краще, ніж гарний настрій щодня?