Як підвищити IQ?

Людину завжди хвилювало питання, як оптимально розвинути здібності мозку. Адже саме від його здібностей безпосередньо залежить його власне життя, і зокрема її якість.

Сьогодні відомо безліч різноманітних способів і методик для цього, але не всі вони досить ефективні. Проте один дуже простий і дієвий спосіб все ж є. Для нього не потрібні будь-які специфічні знання та його спокійно можна використовувати в повсякденному житті.

Щоб забезпечити постійний розвиток мозку намагайтеся вивчати нові для вас види діяльності. Наприклад, запишіться на уроки танців, іноземних мов, музики, психотехніки і т.д. Цей процес повинен триває деякий час, і бажано тривале. Тоді результат дійсно буде позитивним.

Читати також:
Як підвищити жіноче сексуальне бажання

Не можна забувати про здоровий і правильне харчування, а також режими дня. Здоровий сон піде тільки на користь. Мозок вимагає постійного підживлення і безпосередньо залежить від загального стану вашого організму, оскільки є невід\’ємною його частиною.

Вчені довели, що 30% всієї енергії організму споживає мозок. Саме тому він потребує постійної підзарядки. І головним тут є правильне харчування, рівномірно протягом усього дня. Також необхідно стежити, щоб у вашій їжі присутні білки, складні вуглеводи і жири омега-три. Крім того, пийте побільше води — приблизно 2-3 літри щодня. Все це забезпечить мозок корисними речовинами і, відповідно, поліпшить його роботу.

Процес саморозвитку та самовдосконалення повинен бути безперервним. Тоді ви зможете здивувати не тільки оточуючих, але й навіть самого себе. Але для цього необхідно працювати над собою довгий час. Цей процес не належить до короткострокових. Прості поради, наведені в цій статті, може використовувати кожен. Для цього необхідно мати лише бажання і терпіння.