Скандинавський стиль в інтер\’єрі

Скандинавський стиль набув популярності в нинішній час. І хоча деякі вважають, що це в минулому, такий стиль ніколи не піде з дизайну. Інтер\’єр квартири в скандинавському стилі иає на увазі простоту і чіткість в
оформленні кімнат, наявність природних матеріалів і природних кольорів,
багато світла.
 
 
Взагалі цей стиль передбачає зручність господарів даного житла, воно бути функціональним і затишним. Скандинавський стиль в інтер\’єрі обумовлюється наближенням до природи. Всі матеріали, що застосовуються в оформленні кімнат, як правило, натуральні. Дерев\’яна підлога іноді замінюється лінолеумом, але під колір дерева.
 

 

Характерні особливості скандинавського стилю:
— Колір стін білого, бежевого, молочного тонов.- Відсутність ковров.- Відсутність важких штор на вікнах. Тут присутні легкі фіранки і жалюзі.- Об\’єднання кімнат в одне велике
пространство.- Наявність меблів світлих тонів і плетених виробів.

Колір
віконних рам часто робиться в одній тональності зі стенамі.Інтерьер
будинку в скандинавському стилі передбачає наявність веранди або балкона
з квітами і плетеними меблями, де є можливість відпочити.
Також тут недоречні штори на вікнах, так як такий стиль прагне до світлих кімнатах. Ще одна специфічна особливість скандинавського стилю — мінімум меблів, відсутність важких і масивних шаф. Кімнати повинні бути вільними і не захаращеними. Найчастіше передбачається наявність коморах або вбиралень, де будуть зберігатися речі.
 
 

Інтер\’єр вітальні.

Скандинавський стиль в інтер\’єрі вітальні обумовлюється наявністю каміна. Взагалі, вітальня робиться великий і світлою. Найчастіше, намагаючись збільшити приміщення, присутній з\’єднання кухні і вітальні або їдальні, згідно плануванні будинку. Відсутність масивних люстр компенсується різноманітністю світильників. З меблів вибирають диван, крісла, книжкова шафа, часто без дверей, просто полки. Особливе місце приділяється рослинам. Можна виділити стелаж спеціально під горщики з квітами, або розставити їх по всій кімнаті. Рослини представляються невіддільною складовою скандинавського інтер\’єру.
 

 

Оформлення спальні.

Скандинавський стиль в інтер\’єрі спальні передбачає створення затишної і романтичної обстановки. Частенько одну стіну обклеюють шпалерами з малюнком, а решта витримують у світлих тонах. Меблі підбирають з дерева світлих тонів. Іноді встановлюють функціональні ліжка з висуваються коробами для речей.
 
 
Також в спальні передбачається багато світильників і бра для додання кімнаті романтики. Шафи, як правило, відсутні. Можливі невеликі комоди. Надати затишку допоможе невеликий пухнастий килимок біля ліжка.
 

 

Інтер\’єр кухні.

Білий
колір стін, підлоги з дерева або біла плитка з вкрапленнями чорного або
блакитного, проста і функціональна меблі з дерева світлих тонів,
вбудована техніка — все це відмінні риси інтер\’єру кухні в
скандинавському стилі.
При великому наявності білого, стільницю зазвичай воліють темних тонів. Хоча можна зустріти наявність на скандинавської кухні чорних фасадів. Але стіни завжди залишаються білими. Найчастіше в такому інтер\’єрі навісні шафи над робочою поверхнею відсутні. Можна повісити полички для декору. Розбавити білу кухню можна окремими вставками мозаїки або шпалерами іншого кольору на одній стіні. Штори найчастіше на вікнах відсутні. Їх замінюють жалюзі. Світло розподіляється по кухні за рахунок безлічі світильників. Особливістю скандинавського стилю є низько свешивающиеся світильники.
 
 

Особливості дитячої кімнати.

Наявність
білих стін в скандинавському стилі в інтер\’єрі дитячої представляється
як чистий аркуш, на якому можливо малювати все, що заманеться.
Яскрава меблі, різнокольорові іграшки. Зазвичай такий стиль передбачає висувну ліжко, щоб збільшити місце для ігор дитини.
 
 

Взагалі, дизайн інтер\’єру в скандинавському стилі — це не нудний білий колір, який робить кімнату просторіше і світліше.

Це політ для фантазії, адже різні дрібниці можуть перетворити таку кімнату і зробити її затишною.
 
 

Скандинавський стиль в інтер'єрі

 

Скандинавський стиль в інтер'єрі

 

Скандинавський стиль в інтер'єрі

 

Скандинавський стиль в інтер'єрі

 

 

Читати також: