Східний стиль в інтер\’єрі — солодка казка

Східний стиль в інтер\’єрі — це яскраві кольори, дорогі тканини, складні орнаменти, а форми прості. Стиль, в якому простота і строкатість поруч. На тлі досить простих предметів і форм завжди є місце чогось грандіозного і блискучого. Колоритність йому надають і різні напрямки сходу, в одному інтер\’єрі уживаються африканські, арабські та азійські мотиви. Але найактуальніший стиль — японський, він лаконічний і спокійний. Можна розслабитися і відчути атмосферу м\’якого, ненав\’язливого Сходу.
 
 

Східний інтер\’єр — вже навівають теплі думки — розділяється на 2 типи: азіатський і арабська. Арабська
більш яскравий і дорогою, передбачає багато штучного, але м\’якого
світла і використання великої кількості декору (різьблення, склепінні
стелі).
Такий інтер\’єр не мислимо без теплого відтінку тканин, які використовуються скрізь (вікна, подушки, килими, пледи, оббивка). Меблі тут важка, а деталі припускають прикраси ручної роботи з природних фактур. У протилежному кутку східний мінімалізм в інтер\’єрі. Японський стиль не приймає зайвих предметів, тому простір найчастіше здається порожнім. Але наповненим енергією з фен-шуй. А ось китайський не уникає барвистості і дрібних деталей, теж відноситься до азіатських.

Інтер\’єр квартири в східному стилі.


Інтер\’єр вітальні в східному стилі.


Щоб створити колоритний стиль, знадобиться багато деталей. Але спочатку стіни — теплого відтінку. Для арабського шику досить яскраві фарби (теракотовий, жовтий, кораловий, навіть яскраво червоний). Для азіатського стримані беж і коричневий. Меблі низька і масивна характерна для східного інтер\’єру в квартирі. Але Японія передбачає мінімум деталей, а арабський стиль — максимум. Заповніть кімнату подушками, різними, яскравими. Натуральність присутня скрізь, наприклад, дерев\’яні та світлі підлоги — відмінне рішення.


Декоративно оформити інтер\’єр, щоб це не займало багато місце, можна використовуючи ніші в стінах. Туди поставте різьблені статуетки або вази, прикрашені склом, камінням, красиві свічники будуть ще й давати тепле світло. Деталі зазвичай прикрашають золотом в різних варіаціях. Так східні люди вказують на своє фінансове становище. Чим і Ви можете згрішити в інтер\’єрі вітальні. Східна розкіш дозволяє хвалитися.

Інтер\’єр спалень в східному стилі.Східний стиль в інтер\’єрі спальні припускає наявність великого ліжка, яскравого пледа і іноді балдахіна. Цей атрибут дозволить відчути самоту. Надати східну забарвлення дозволить різьблення на ніжках ліжка і дерев\’яний комод, також прикрашений різьбленням.

Для азіатського інтер\’єру виберіть низьку ліжко і можете дозволити собі яскравий плед, але однотонний. Меблі ж краще вбудовану або дуже низьку. Але повернемося до арабського напрямку, тут припадуть до місця деталі — штори атласні, килими, маленькі настінні світильники. Східний інтер\’єр спальні припускає інтимну, але гарячу обстановку. Для відпочинку, розслаблення і затишку.

Інтер\’єр кухні в східному стилі.

Східний інтер\’єр кухні завжди детально відокремлює зону готування і зону споживання їжі. Головне
це функціональна наповненість, корисність, яка, однак, ховається за
фасадом з натуральних дерев\’яних або бамбукових стелажів.
Стільниці із граніту ідеально впишуться вВосточной дизайн інтер\’єру. За фен-шуй ідеальним вважається круглий стіл, але прямокутний теж впишеться. Меблі з натурального дерева і масивна буде добре виглядати. А стелю з дерев\’яними балками додасть потрібний вигляд кухні.
Для розділення зон використовуйте ширму, просту, лаконічну або ковану залежить від напрямку інтер\’єру. Столи низькі, а сидіти можна на пуфах. Або високі, тоді стільці під стать оббити м\’якою тканиною, яскравого теплого кольору. Ілюстрації
на стінах або орнамент у вигляді дерева, наприклад, створять атмосферу
єднання з собою і налаштують на безтурботність.
Кухня завжди відрізняється яскравістю, тому навіть японський стиль
характеризується яскравими деталями в червоних, зелених та інших
кольорах.

Східний інтер\’єр своїми руками.

Коли Ви не готові до кардинальної зміни або ремонт вимагає великих вкладень, тоді деталі зроблять інтер\’єр більш колоритним. Зважившись на інтер\’єр кімнати в східному стилі, запасіться терпінням. Адже потрібно докупити багато дрібних, але важливих деталей. Для початку замініть штори, оббивку меблів або тільки подушки на строкаті, але теплі кольори. Потім використовуйте лампи в стилі Сходу. Зробіть розсіяне освітлення, з жовтуватим відтінком. Додайте аромалампи для атмосфери. Дизайн інтер\’єру в східному стилі — це деталі. Тому, вази і картини, свічники і торшери, килими та пледи створять саме той настрій, який Вам потрібно.
 

Східний стиль в інтер'єрі - солодка казка

 

Східний стиль в інтер'єрі - солодка казка

 

Східний стиль в інтер'єрі - солодка казка

 

Східний стиль в інтер'єрі - солодка казка

 

Східний стиль в інтер'єрі - солодка казка

 

Східний стиль в інтер'єрі - солодка казка

 

Східний стиль в інтер'єрі - солодка казка

 

Читати також: