» » Східний стиль в інтер'єрі - солодка казка

Східний стиль в інтер'єрі - солодка казка

Східний стиль в інтер'єрі - це яскраві кольори, дорогі тканини, складні орнаменти, а форми прості. Стиль, в якому простота і строкатість поруч. На тлі досить простих предметів і форм завжди є місце чогось грандіозного і блискучого. Колоритність йому надають і різні напрямки сходу, в одному інтер'єрі уживаються африканські, арабські та азійські мотиви. Але найактуальніший стиль - японський, він лаконічний і спокійний. Можна розслабитися і відчути атмосферу м'якого, ненав'язливого Сходу.
 
 
Східний інтер'єр - вже навівають теплі думки - розділяється на 2 типи: азіатський і арабська. Арабська більш яскравий і дорогою, передбачає багато штучного, але м'якого світла і використання великої кількості декору (різьблення, склепінні стелі). Такий інтер'єр не мислимо без теплого відтінку тканин, які використовуються скрізь (вікна, подушки, килими, пледи, оббивка). Меблі тут важка, а деталі припускають прикраси ручної роботи з природних фактур. У протилежному кутку східний мінімалізм в інтер'єрі. Японський стиль не приймає зайвих предметів, тому простір найчастіше здається порожнім. Але наповненим енергією з фен-шуй. А ось китайський не уникає барвистості і дрібних деталей, теж відноситься до азіатських.

Інтер'єр квартири в східному стилі.


Інтер'єр вітальні в східному стилі.


Щоб створити колоритний стиль, знадобиться багато деталей. Але спочатку стіни - теплого відтінку. Для арабського шику досить яскраві фарби (теракотовий, жовтий, кораловий, навіть яскраво червоний). Для азіатського стримані беж і коричневий. Меблі низька і масивна характерна для східного інтер'єру в квартирі. Але Японія передбачає мінімум деталей, а арабський стиль - максимум. Заповніть кімнату подушками, різними, яскравими. Натуральність присутня скрізь, наприклад, дерев'яні та світлі підлоги - відмінне рішення.


Декоративно оформити інтер'єр, щоб це не займало багато місце, можна використовуючи ніші в стінах. Туди поставте різьблені статуетки або вази, прикрашені склом, камінням, красиві свічники будуть ще й давати тепле світло. Деталі зазвичай прикрашають золотом в різних варіаціях. Так східні люди вказують на своє фінансове становище. Чим і Ви можете згрішити в інтер'єрі вітальні. Східна розкіш дозволяє хвалитися.

Інтер'єр спалень в східному стилі.Східний стиль в інтер'єрі спальні припускає наявність великого ліжка, яскравого пледа і іноді балдахіна. Цей атрибут дозволить відчути самоту. Надати східну забарвлення дозволить різьблення на ніжках ліжка і дерев'яний комод, також прикрашений різьбленням.


Для азіатського інтер'єру виберіть низьку ліжко і можете дозволити собі яскравий плед, але однотонний. Меблі ж краще вбудовану або дуже низьку. Але повернемося до арабського напрямку, тут припадуть до місця деталі - штори атласні, килими, маленькі настінні світильники. Східний інтер'єр спальні припускає інтимну, але гарячу обстановку. Для відпочинку, розслаблення і затишку.

Інтер'єр кухні в східному стилі.

Східний інтер'єр кухні завжди детально відокремлює зону готування і зону споживання їжі. Головне це функціональна наповненість, корисність, яка, однак, ховається за фасадом з натуральних дерев'яних або бамбукових стелажів. Стільниці із граніту ідеально впишуться вВосточной дизайн інтер'єру. За фен-шуй ідеальним вважається круглий стіл, але прямокутний теж впишеться. Меблі з натурального дерева і масивна буде добре виглядати. А стелю з дерев'яними балками додасть потрібний вигляд кухні.
Для розділення зон використовуйте ширму, просту, лаконічну або ковану залежить від напрямку інтер'єру. Столи низькі, а сидіти можна на пуфах. Або високі, тоді стільці під стать оббити м'якою тканиною, яскравого теплого кольору. Ілюстрації на стінах або орнамент у вигляді дерева, наприклад, створять атмосферу єднання з собою і налаштують на безтурботність. Кухня завжди відрізняється яскравістю, тому навіть японський стиль характеризується яскравими деталями в червоних, зелених та інших кольорах.

Східний інтер'єр своїми руками.

Коли Ви не готові до кардинальної зміни або ремонт вимагає великих вкладень, тоді деталі зроблять інтер'єр більш колоритним. Зважившись на інтер'єр кімнати в східному стилі, запасіться терпінням. Адже потрібно докупити багато дрібних, але важливих деталей. Для початку замініть штори, оббивку меблів або тільки подушки на строкаті, але теплі кольори. Потім використовуйте лампи в стилі Сходу. Зробіть розсіяне освітлення, з жовтуватим відтінком. Додайте аромалампи для атмосфери. Дизайн інтер'єру в східному стилі - це деталі. Тому, вази і картини, свічники і торшери, килими та пледи створять саме той настрій, який Вам потрібно.
 

Східний стиль в інтер'єрі - солодка казка

 

Східний стиль в інтер'єрі - солодка казка

 

Східний стиль в інтер'єрі - солодка казка

 

Східний стиль в інтер'єрі - солодка казка

 

Східний стиль в інтер'єрі - солодка казка

 

Східний стиль в інтер'єрі - солодка казка

 

Східний стиль в інтер'єрі - солодка казка

 

Читати також:

 

Реклама от Google / Ads by Google
Відкрити Східний стиль в інтер'єрі - солодка казка
25-10-2015
Кулькість читачів: 2355