10 Найбільших помилок в домашньому інтер\’єрі

Підраховували ви кількість модних бутиків під час прогулянки по людній вулиці? Я — так, і, на жаль, ви виявите  їх безліч якщо дійсно зупинитеся і почнете підрахунок. Теж саме можна сказати і про домашнє оформленні. Сотні помилок чекають вас в декоруванні і ви можете бути здивовані
коли при демонстрації красиво оформленого простору вам скажуть що,
можливо, у вас щось не так.

На щастя, усувати недоліки оформлення просто а невелике планування і зовсім позбавить вас від них. І хоча у всіх є власне бачення стилю, добірка десяти великих помилок в оформленні всіх часів може стати для вас сюрпризом.

Помилка Номер 1: Занадто багато … ну … це занадто багато!

10 Найбільших помилок в домашньому інтер'єрі

Перша помилка, яку всі робили хоча б одного разу — це надмірне використання аксесуарів. Аксесуари — хороший спосіб додати глибини і неповторності простору але рано чи пізно люди надміру перебирають. Це стосується всього, що ви використовуєте, від подушок на диванах і ліжках до візерунків і рамок на полицях.

Велика кількість предметів може виглядати захаращеним і безладним. Якщо
ви просто не можете сидіти на дивані або лежати на ліжку без сотні
подушок, що підтримують вас, то, можливо, вам варто зменшити кількість
цих самих подушок.
Гарне правило — тримати мінімум речей, таким чином ви отримуєте характерну особливість без компанії безладу.

Помилка номер 2: Готовий виставковий зал може бути смертельний для стилю


Хто не любить бродити по меблевих магазинах і милуватися красивими підготовленими вітринами. Кожна вітрина виглядає як вишукана кімната яку б всякий захотів. Єдина проблема — вони надмірно вишукані і не зовсім підходять справжньому дому. Найчастіше кімната «з коробки» виглядає неприродно і втрачає особливу рису, вашу межу.

Замість сліпого копіювання дизайну з магазину, додайте в нього своїх змін для відображення вашої особистості. Запозичте кілька ідей, а основу залиште там де їй краще всього — в магазині.

Помилка номер 3: Туалетні килимки


Ці штуки просто огидні з цілком очевидних причин, вони не не додають ні почуттю стилю ні дизайну простору. Замість цього вони пропонують килимок, який викликає безліч підозр про що сталося з ним маленьких інцидентах. Якщо ви хочете килимок у ванній, візьміть такий, який не щільно прилягає до туалету і не займає велику частину ванною.

Помилка номер 4: Занадто багато друкованих матеріалів

10 Найбільших помилок в домашньому інтер'єрі

У процесі оформлення кімнати буває складно вибрати з якихось друкованих матеріалів. Існують сотні прекрасних і, застосувавши креативність, ви можете гармонійно їх розташувати. Проблема
в тому що велика кількість матеріалів може виглядати зім\’ято і
відволікати від того стилю, який ви намагаєтеся створити.
Кімната, зазвичай розташовує людей, позбавляє їх спокою, бо велика спокуса розглянути всі матеріали.

Помилка номер 5: Насолоджуватися фантазією


Я не хочу сказати що це ненормально, але важливо не перестаратися з примхами й купити щось про що згодом будете шкодувати. Ну ви знаєте про що я. Фіранки з бісеру, лавові лампи, обробна папір для стін. Просто
покладіть їх і підіть, якими б гарними вони вам не здавалися на перший
погляд, запам\’ятаються вам ці предмети як оформлювальні помилки минулого
і у вас залишиться щось, отчого ви ніяк не зможете позбутися.
Якщо ж все — таки купили химерну штучку, позбудьтеся від неї як тільки ця примха піде геть.

Помилка номер 6: Плавати повинні тільки човни

10 Найбільших помилок в домашньому інтер'єрі

Це поширена помилка оформлення виникає з незрозумілої причини. Коли ви використовуєте килим, важливо прив\’язати його до чого — небудь, будь то обідній стіл або меблі у вітальні. Не розміщуйте килим у центрі кімнати щоб меблі «плавала» навколо нього як морські уламки. Переконайтеся що килим досить великий щоб стільці і дивани в кімнаті легко розташувалися своїми передніми ніжками на ньому.

Помилка номер 7: Поєднання — не завжди безпечний вибір


Хочете швидко зруйнувати класну оформлювальну ідею? Все що вам потрібно зробити це зробити так щоб все поєднувалося. Один колір, один відтінок, одні лінії, одне, одне, одне. Може добре виглядати на папері, але в кімнаті — понуро й гидко, якщо колір дивний. Мати базовий колір, відтінок і лінії незрівнянно, але ви захочете трохи розбавити акцентованими квітами і шматочками. Еклектика може бути стилем сама по собі, але вона може робити чудеса в порятунку від величезної помилки прикраси.

Помилка 8: Забути про висвітлення

Коли справа доходить до освітлення, вас чекає безліч помилок. Спочатку його може бути занадто багато, потім — занадто мало або світло не в тому місці. Важливо
дійсно приділяти увагу висвітленню і знаходити щось дає не тільки
підсвічування але і глибину вашим дизайнерським планам.
І пам\’ятайте, світло в кімнатах нікому ще не пошкодив.

Помилка номер 9: Вкидання меблів


Ще одна поширена помилка криється у підготовці меблів. Наприклад, переконайтеся що вона підходить кімнаті. Якщо меблі занадто габаритна або її занадто багато, кімната не тільки буде виглядати безладної, але й бути такої. Також, важливо звертати увагу на розстановку. Предмети меблів повинні доповнювати один одного і не бути згруповані купкою або трійками.

Помилка 10: Дизайн був би в рази краще якби не було кабелів

10 Найбільших помилок в домашньому інтер'єрі

Розглянемо останню помилку — оголені дроти. Кімната з проблемою для оформлення — кімната з телевізором або комп\’ютером. З
одного боку, майже вся електроніка напхана проводами і нікуди ви від
них не подінетеся, а з іншого — сховати їх може бути важко, проте
спробувати варто.
Кабелі на увазі дійсно можуть знищить стиль кімнати, тому спробуйте заховати їх. Сховайте їх у відповідну обгортку або під плінтус.

Тепер ви в курсі найпоширеніших помилок оформлення і вам буде простіше уникнути їх.
 

Читати також: