Як видалити плями на стелі?

Досить часто пляма формуються через халатне ставлення ваших сусідів, які забули закрити кран. Крім того, плями можуть утворитися  поблизу лежачої каналізації. Але щоб не призвело до формування плям, їх необхідно ретельно видалити.

Для того щоб видалити жовті плями, необхідно використовувати поролон, шпатель, пластмасову тару, а також «Білизну». Підготувавши все, що необхідно, можна переходити до процедури видалення плям ..

За допомогою шпателя необхідно видалити забруднену ділянку. У тару необхідно налити «Білизну», а також намочити губку. Трохи вичавивши її, можна почати обробляти пляма. Для цього потрібно натиснути губкою на дану область і потримати деякий час. Потім, варто виконати дану процедуру до тих пір, поки пляма не стане більш світлим. Даним способом потрібно обробити всю ділянку.

Масляні плями

Причиною
утворення даних плям може стати використання неякісних будівельних
матеріалів або ж нанесення малюнка за допомогою масляної фарби.
Раніше такі зображення радували, тепер же вони доставляють безліч проблем, так як їх досить складно видалити. Бувають випадки, коли вони досить глибоко проникають, тому вони проявляються з плином деякого часу після ремонту. Для того щоб боротися з ними, потрібно врахувати їх походження. При цьому видалити їх необхідно до того, як почнеться ремонт.

Видаляємо масляні плями

Для початку потрібно очистити ділянку від бруду і старих будівельних матеріалів. Після цього його потрібно обробити ґрунтовкою. Потім, варто трохи почекати, щоб грунтовка висохла. І можна наносити на плями фарбу. У тому випадку, якщо за допомогою валика фарбу нанести досить складно, то можна застосувати пензлик. Наносити коштує кілька шарів, щоб проблемне місце було повністю закрашено. Такий спосіб видалення є найбільш прийнятним.
 

По закінченню цієї процедури можна переходити до ремонту. При цьому варто пам\’ятати про те, що з глянсовою фарбою поєднуються не всі типи шпаклівки. Саме тому варто вибирати ті матеріали, які відрізняються високою адгезією. Крім того, можна застосовувати спеціальну сітку на основі армованої склотканини.

Якщо ж пляма все-таки проявиться, то варто спробувати масляну або ж глянсову фарбу. Крім того, даною фарбою можна покрити повністю весь стелю. Наносити речовина потрібно до тих пір, поки не пропаде блиск.

Таким чином, ви точно знаєте про те, як видалити плями зі стелі.
 

Читати також: