Якщо «чоловік об\’ївся груш». Енциклопедичний довідник для мужів зі стажем

Енциклопедичний довідник для мужів зі стажем

Галантність — в принципі, все те, що проробляють розумні підлеглі відносно своєї начальниці: відкривають перед нею двері, підносять портфельчик, подають запальничку, 8 Березня з ранку раніше дарують букетики і говорять компліменти. А хто сказав, що дружина — не найголовніша з начальниць ?!

Дача — місце тортур. Щоб позбавити себе від нього раз і назавжди, чесно поїдьте до грядок, коли почнуть вилазити перші зелені паростки. Мовляв, дорога, бачу, як тобі одній важко! І — сумлінно, «помилково» повидирайте виключно культурні рослини, залишивши цвісти і пахнути бур\’яни. З цього часу всі законні вихідні ви будете мирно і щасливо проводити вдома на дивані: можете не сумніватися, до дачі вас не підпустять і на гарматний постріл.

Парфуми (туалетна вода) — щось пахуче у флакончиках, що прийнято дарувати дружинам на свято. Однак не варто, одного разу вручивши дамі серця «он ту синю пляшечку з золотим написом» і почувши у відповідь захоплене «Ах!», З прискіпливістю повторювати ритуал кожен божий рік. Повірте, крім обраного вами 10 років тому за допомогою продавщиці синього флакончика існує безліч флакончиків інших забарвлень і з іншими запахами. І взагалі, загляньте як-небудь за стопочку білизни в шафі. У нас є сильна підозра, що п\’ять з десяти подарованих пляшечок мирно спочиває саме там.
{PAGEBREAK}
Дар\’я Донцова — ваш найвірніший друг і соратник в сімейному житті. Купуйте дружині свіжий детективчик про Дашу Васильєву — і сміливо влаштовуйтеся в кріслі перед телевізором: вас чекає прекрасний вечір без сварок і причіпок, на самоті.

Читати також:
Як розпізнати зраду чоловіка?
Як допомогти чоловікові подолати проблеми?
Як робити компліменти чоловікові?

Дверцята шаф — підступно придумані чоловіконенавистниками спеціально для того, щоб провокувати скандали в сім\’ї. Не закрив чоловік за одвічною чоловічою звичкою дверцята — і пішло-поїхало! А справ-то ?!

Любов — щоб вас смачно годували, чисто одягали і взагалі всіляко оберігали, не полінуйтеся — складіть графік зізнань у коханні своїй половинці: раз на пів року при вашому стажі буде цілком достатньо.

Микита Михалков, Аль Пачіно, Кіану Рівз, Сергій Безруков — предмети беззавітного обожнювання ваших дружин. Боротися з любов\’ю до цих екранних красенів безглуздо: вони бездоганні у всіх відносинах! А ви, між іншим, виносите сміття без тапок — в одних шкарпетках …

Розлучення — помріяти про нього можна, але взагалі-то задоволення вельми сумнівне. Ну де гарантія, що друга «кобра» буде краща за першу? А життя поодинці взагалі кошмар: тільки вранці за рік доведеться підсмажити 365 яєчень — занадто стомлююче заняття!
{PAGEBREAK}
Сімейний скандал — зазвичай розгорається без особливого приводу (дивіться вище — «дверцята шаф»). Таємний сенс: привернути до себе увагу «цього гада!», Тобто вас, до себе, коханої. Якщо вас не тягне відігратися на дружині за причіпки шефа і таким чином випустити накопичиний на службі пар, поступіть нестандартно — чмокніть дружину що розійшлася не на жарт в щічку. Зробіть комплімент з приводу її зовнішності. Пообіцяйте, нарешті, дати їй грошей на нову сумочку: скандал загине на корені.

Спокійне життя — досягається в принципі тими ж методами: поцілунок, сумочка, комплімент … Погодьтеся, не так вже й обтяжливо. Увага! Для досягнення мети букетів краще не дарувати: обов\’язково виявиться, що витрачені на них гроші були конче потрібні для купівлі нового крему для обличчя, і, будьте впевнені, спокійне життя тут же і закінчиться.

«Віднесені вітром» — унікальна книга, яку вам слід опрацювати з олівцем у руці, щоб розібратися: ну чому це баби до смерті люблять таких інфантильних придурків, як Ешлі, і сходять з розуму по хамові реду Батлеру! Авось і самі до чого-небудь корисного додумаетеся.