Не отруюйте своїх дітей! Навчайте дітей елементарним правилам гігієни

Іноді можна спостерігати характерну для сьогоднішніх днів картину: молода мама дала дитині років трьох спочатку чіпси, потім колу, а слідом вокзальний чебурек, плюс до всього малюк все брав без серветок, голими руками, якими потім возив по сидінню … Розкажіть мамам таких дітей , що може статися з організмом дитини при подібному ставленні до їжі!

Поки всіх людей з дитинства не навчать елементарним правилам гігієни, інфекціоністи ще довго не залишаться без роботи. Яким би міцним не був імунітет людини (ще незрілий у маленьких дітей), він не може впоратися з такою кількістю інфекції. Ніякі щеплення не допоможуть!

Читати також: Як батькам не виховати ябіду

Багато батьків, наслухавшись всяких спірних думок, вирішують не створювати дітям стерильних умов, наївно вважаючи, що так вони роблять дитині щось на зразок природного щеплення від усіх інфекцій. Ось так, недбалість і елементарна неохайність неписьменних батьків зустрічаються з «сучасним» поглядом надто просунутих мам і тат. А між ними — хворі діти, і не тільки гострими інфекційними хворобами і гельмінтозами, але й алергіями, дерматитами, порушеннями травлення, які залишаться потім на все життя!

І звичайно ж, чіпси, солоні горішки, сухарики, смажені пиріжки, чебуреки, солодкі газовані напої, фаст-фуд, консерви, всі продукти з «Е» -добавками, трансжирами і ізомерами наносять непоправної шкоди дитячому організму. А якщо дитина, наївшись подібних сурогатів, не їстиме нормальної їжі, вона недоотримає маси життєво необхідних поживних речовин.

Мама, яка дійсно піклується про майбутнє своєї дитини, не тільки не стане годувати її подібною гидотою, але і ЗАВЖДИ буде носити в сумочці вологі та сухі серветки, пляшечку питної води і флакончик з дезинфікуючим засобом для рук, благо зараз вибір їх величезний на будь-який смак і гаманець.