Як розпізнати зраду чоловіка?

Якщо подруги постійно скаржаться на чоловіків, які їм зраджують, хочеться бути впевненою в тому, що ваш чоловік на це ніколи не піде. Але все ж починаєш уважно придивлятися до свого обранця: а раптом біс поплутав? На цей випадок потрібно знати кілька основних ознак, які можуть вказати на наявність адюльтеру.

Він не розлучається з мобільним

Раніше ви бачили його телефон в самих різних місцях, а останнім часом він завжди знаходиться в кишені у господаря? Ймовірно, що ваш чоловік не бажає, щоб ви раптово виявили, що контакт під ім\’ям «Валерій» — насправді Валерія.
Чоловік приділяє занадто багато уваги своїй зовнішності

Коли чоловік закоханий, він починає посилено піклуватися про свою зовнішність. Костюми завжди випрасувані, туфлі блищать, обличчя гладко виголене і він весь пахне новим парфумом. Якщо у ваших стосунках нічого не змінилося, то варто задатися резонним питанням: для кого він все це робить? Швидше за все, справа нечиста.

Він проводить багато часу без вас
{PAGEBREAK}
Відрядження, завали на роботі, пізні наради, часті зустрічі з друзями недвозначно натякають на те, що чоловіку потрібно вільний час. Це може означати, що у нього зав\’язалася інтрижка або справжнісінький роман.

Він бреше вам

Жінка від природи наділена гострою інтуїцією. Тому їй дуже легко зрозуміти, коли чоловік бреше. Адже навіть самий умілий брехун зрештою проколеться. Вам потрібно акуратно вказати на неточності в його розповіді. Швидше за все, чоловік не зможе викрутитися і розповість правду.

Він став по-іншому до вас ставитися

Якщо ваш чоловік раптом зовсім по-іншому став до вас ставитися, варто почати турбуватися.

Ваш коханий може стати дуже ніжним і турботливим, завалювати вас подарунками. Це — почуття провини, яке він намагається заглушити усіма можливими способами.

Однак ситуація може скластися по-іншому. Ви почнете його дратувати, він буде піддавати вас постійній критиці і зривати на вас злість.

У такому випадку можна спробувати провчити зрадника. Приміром, чоловік критикує вашу фігуру — а ви запишіться в тренажерний зал. Якщо він скаже, що не відчуває вашої любові і турботи — приділяйте йому більше уваги. Ви нудна і у вас немає спільних інтересів? Постарайтеся зацікавитися тим, що йому подобається. Не дайте йому привід засумніватися у своїй любові. Повірте, від цього йому стане дуже важко.