Як робити компліменти чоловікові?

Як привернути увагу чоловіка? Це питання хвилює багатьох жінок. Крім основних способів зваблювання, відомих жінкам, існує ще один цілком дієвий метод — комплімент.

На думку більшості психологів, перш ніж робити чоловікові комплімент, необхідно вивчити особистісні, психологічні особливості чоловіка, деякий час поспостерігати за ним. А що робити, якщо вам сподобався, наприклад, чоловік, що сидить напроти вас в метро? У такій ситуації ваші дії повинні бути спонтанними, адже він може зійти на наступній зупинці. Як навчитися правильно робити чоловікові компліменти, протягом короткого часу удостоїтися його уваги? Звичайно знання перерахованого вище дуже важливо, проте слід вказати, що кожен випадок індивідуальний. Чоловіки на відміну від жінок не настільки консервативні в багатьох питаннях, їхнє ставлення до компліментів теж в корені відрізняється від жіночого. Адже жінки люблять вухами, а чоловіки — очима.

Читати також:
Як сподобатися чоловікові?
Як стати по-справжньому привабливою?
Які дівчата подобаються хлопцям

Якщо ви вирішили пофліртувати з чоловіком, добре знайомим вам, потрібно робити компліменти, безпосередньо пов\’язані з його роботою, сферою його інтересів. Наприклад, якщо у вас намічається службовий роман, то роблячи комплімент, скажіть чоловікові про ваші замилування його здатністю легко, швидко і ефективно справлятися з низкою запитань. Можна використовувати наступні варіанти: «Ти справляєшся з роботою, як кухар з картоплею», «Твоя стратегія не має конкуренції», «Домогтися підписання контракту — не завдання для тебе, а мистецтво, яким краще за тебе ніхто не володіє» і т.д. Чоловік любить, коли жінка підкреслює його кращі якості. Роблячи компліменти, ви надаєте йому не тільки впевненість, а й бажання знов і знов підтвердити ваші слова.

До того, як ви підготуєте кілька компліментів для вашої потенційної жертви, потрібно попрацювати не тільки над своєю зовнішністю, яка повинна бути завжди чарівна, незважаючи на вашу зайнятість, а й над мімікою, поглядом, інтонацією. Все залежить від ситуації, від мети, яку ви поставили перед собою.

Якщо ви хочете домогтися підвищення посади, а ваш шеф — представник сильної статі, то в компліменті особливо підкресліть ті особливі якості, завдяки яким він уміло справляється зі своїми обов\’язками, тільки не переборщіть.

Якщо у вас мета — спокусити чоловіка, тоді застосуєте свою чарівність, красу, зовнішні дані і вміння робити компліменти, пов\’язані з його улюбленим родом занять. Для когось це може бути риболовля, спорт, література, подорож і т.д .. Наприклад, можете сказати. «Я впевнена, що ти навіть на відпочинку проявляєш свої кращі здібності». Якщо чоловік любить подорожувати, можна натякнути в компліменті, що ви уявляєте, як він вміло справляється з напрямком човна в бурхливому морі, враховуючи його хороші фізичні дані, якщо звичайно такі є. Якщо ні, зробіть акцент на іншій якості, яким пишається чоловік.

Якщо ви хочете просто пофліртувати з чоловіком, провести з ним якийсь час, поспілкуватися, при цьому ні до чого не зобов\’язувало б ні його, ні вас, тоді робіть компліменти, виділяючи, наприклад, його красиве, в міру накачене тіло. При цьому інтонація вашого голосу повинна бути трохи принижена, еротична. «Я уявляю, як таю в твоїх сильних обіймах».

Якщо вам сподобався чоловік в транспорті, уважно вивчіть його зовнішність, знайдіть якусь цікаву деталь в ній і, роблячи комплімент, виділіть її. Це може бути цікава зачіска, красивий, незвичайний костюм, краватка, шарф, годинник, запонки, напис на одязі або сумці, парфум.

Якщо ви щиро любите чоловіка, хочете домогтися серйозних тривалих відносин і надалі створити з ним сім\’ю, тоді вам слід подумати про ті якості, за які ви полюбили його і саме їх і акцентувати. Наприклад, можете почати розмову про те, що недавно ви подивилися хороший сімейний фільм і порівняти головного героя з вашим коханим, при цьому вказавши, що, він став би відмінним сім\’янином, батьком для ваших майбутніх дітей. Скажіть йому про те, що цінуєте його надійність, відповідальність, дбайливість, стійкість і т.д ..

Пам\’ятайте, що заздалегідь заплановані компліменти рідко можуть увінчатися успіхом. Все має бути максимально природно, оскільки чоловіки люблять природність. У кінцевому підсумку все залежить від ситуації, обставин і мети, яку ви поставили перед собою.