Як правильно купити м\’ясорубку

М\’ясорубка — незамінний прилад на кухні. Без
неї не обійтися, коли мова заходить про приготування пельменів, котлет,
чебуреків, макаронів по-флотськи і багатьох інших страв, в основі яких
лежить фарш.
Звичайно, можна купити в магазині напівфабрикати, але більшість
кулінарів воліють фарш готувати самостійно, адже тільки в цьому випадку
можна бути абсолютно впевненим у якості продукту.

Кожна господиня може зіткнутися з нелегким завданням прийняття вірного рішення при виборі м\’ясорубки. Так якому приладу віддати перевагу — ручній моделі або все ж електричній? Спробуємо розібратися з цією проблемою, проаналізувавши асортимент.

Вирушаючи за покупкою м\’ясорубки, необхідно визначитися з деякими параметрами, які ляжуть в основу вибору.

До таких належать:

    -тип приладу (електричний, ручний, вбудований);
   
-який матеріал лежить в основі вироби (метал або пластмаса);
   
-які додаткові функції є.

Існує ще ряд нюансів, які не варто залишати без уваги. Йдеться про комплектації, рівні потужності та шуму, продуктивності, кріпленні.

Сьогодні на зміну ручним м\’ясорубкам прийшли електричні моделі. Однак і у них є свої недоліки. Перш ніж вирушити за покупкою, слід ознайомитися з відгуками, зважити
всі за і проти, адже у обох видів м\’ясорубок є свої особливості.

Позитивними критеріями ручних моделей є:

    -безшумність;
   
-надійність;
   
-простота використання;
   
-низька вартість;
    —
економічність.

Ручні м\’ясорубки не вимагають особливого дотримання правил безпеки. Але ряд недоліків таких виробів змушує багатьох задуматися. По-перше, ручні м\’ясорубки вимагають спеціальне місце, на якому їх можна надійно закріпити. По-друге, при їх експлуатації необхідно прикладати певні зусилля.

Електричні м\’ясорубки, на відміну від механічних, мають ряд переваг:

    -функціональність;
    —
не вимагають ретельного закріплення;
   
-потужність;
    —
потрібно мінімум зусиль з боку користувача.

Що стосується недоліків, то до них можна віднести високу вартість. Але ж це і не дивно, за якість і зручність доводиться платити. Крім того, електричні м\’ясорубки видають гучний звук при роботі. Нижче пропонуємо рейтинг п\’яти кращих моделей ручних м\’ясорубок. На першому місці розташувалася чавунна модель українського підприємства Мотор Січ. Це виріб відрізняє надійність механізму і доступна ціна. Пропоновані у продажу варіанти відрізняються розмірами корпусу і мають в комплекті кілька насадок.

Друге місце займає австралійський бренд Bohmann. Характеристики товара аналогічні попередньому варіанту, а ось вартість на 2-3 $ вище. М\’ясорубки китайської фірми Empire і волгоградського заводу ВЗХТ представляють собою варіант легший, проте менш довговічний. Це і стало основною першопричиною присвоєння виробам третього місця в рейтингу.

Італійська фірма Rigamonti випускає товар особливої ​​міцності і широкої функціональності. Але на четвертій позиції механізм розташувався виключно через пластмасовий корпус, який значно програє чавунному.

На
останньому місці нашого топа знаходяться механізми типу 3 в 1.
Прикладом служить модель Blaumann-тисяча п\’ятсот шістьдесят-вісім.
Такі м\’ясорубки володіють додатковими функціями нарізки локшини або овочів і розкочування тіста. Але низька зносостійкість відтіснила цей бренд тільки на п\’яту позицію.

Що стосується електричних м\’ясорубок, то, аналізуючи відгуки на форумах, можна зробити певні висновки.

Особливу перевагу покупці віддають виробам марки ZELMER. Потужні, функціональні і недорогі моделі здатні виробляти більше 2 кг фаршу в хвилину.

Задоволені господині також і м\’ясорубками фірми Bosh. Характеристики аналогічні попередньому варіанту, за винятком вартості, яка вище на 40-50 $. Слід зазначити і таких виробників, як KENWOOD, MOULINEX, PANASONIK.

А ось білоруська помічниця є економ варіант. Характеризує цей товар невисока потужність, відносно низька ціна, в комплекті насадки. Недоліком є ​​недовговічність і сильний шум, вироблений при експлуатації. Електричні прилади виграють перед ручними, але при виборі виробу вирішальним фактором є вартість товару. Різниця в ціні чимала, від 40 $ і вище. Саме тому вибір покупців нерідко схиляється в бік механічного аналога. А яку м\’ясорубку виберете ви?