Як правильно купити мікрохвильову піч

У Вас ще немає мікрохвильової печі ?! Ця стаття допоможе Вам зробити правильний вибір!

Мікрохвильові печі за останні роки завоювали повагу серед широкого кола споживачів. Вони легкі в використанні як для дітей, так і людей похилого віку. У комплекті з СВЧ-піччю йде книга рецептів, де кожен знайде страву на свій смак. Вони економлять час і сили. Ви просто ставите блюдо в піч і задаєте потрібну функцію для приготування цієї страви. При виборі печі зверніть увагу на такий фактор, як обсяг камери. Він є одним з найважливіших параметрів при виборі мікрохвильової печі.

Функціональність


Для сім\’ї з двох чоловік досить буде печі з камерою до 20 літрів. Також вона підійде для однієї людини.

Якщо у вас є діти, то вибирайте СВЧ-піч з об\’ємом камери більше 23 літрів. У разі великої родини, варто звернути увагу на модель камера якої більше 30 літрів.

Третій принцип не менш важливий. Це розміри піддону. Їх також варто враховувати з розмірів ваших страв і кількості членів сім\’ї. Якщо ви багато готуєте великими порціями, то вибирайте модель з великим піддоном.

Види СВЧ-печей

Без поворотного столу. Така модель включає в себе додаткові антени, або розподільник СВЧ-хвиль, який обертається.

Соло. Модель маленьких розмірів з невеликою кількістю функцій. Як правило, використовується тільки для розігріву.

Комбіновані печі. Містять в собі гриль і НВЧ-хвилі.

Якщо використовувати тільки СВЧ, то підійдуть мікрохвильові печі з камерою об\’ємом 23 літра. У разі використання гриля, краще зупинити вибір на обсязі камери 27-28 літрів. Як правило, найбільш часто використовуються печі середніх розмірів. У них достатній обсяг. А також до них можна додати конвекцию і гриль. СВЧ-печі з об\’ємною камерою вже включають в себе ці функції. У них вільно поміститься індичка, дичина, велика супова каструля, також додаткові ґрати. Це дасть вам можливість розширити кулінарні здібності. Але не варто забувати, що така піч займає багато простору.