Як добитись максимальної економії електроенергії в побуті?

Пропоную кілька способів економії електроенергії в побуті.

Замініть лампи розжарювання на сучасні економки інертного типу. Їх ціна втричі вище, але споживання електроенергії при тому ж освітленні — в 5-6 разів нижче. Але не забувайте про те, що такі лампи не люблять перепади напруг.

Не забувайте відключати зарядний пристрій стільникового телефону від мережі, так як воно теж споживає енергію, навіть якщо телефон в цей час не заряджається.

Заморожені продукти з морозильної камери холодильника перекладаються в основну камеру для розморожування. Якщо ви користуєтеся електроплитою з чавунними конфорками, то стежте за днищем посуду воно має бути по діаметру більше діаметра конфорки і повинно щільно прилягати до площини всієї конфорки, і не повинно мати деформацій.

По можливості електричні водонагрівачі накопичувального типу (бойлери) замініть на нагрівачі проточні миттєвої дії. У проточніков вода нагрівається, відразу надходячи холодної та виходячи гарячою.

ККД проточних нагрівачів 95-96 відсотків, крім того вони дозволять значно заощадити воду. При приготуванні їжі на електроплитах каструлі обов\’язково закривайте кришками, це знизить тепловіддачу.

Придбайте скороварки. У електроплитах своєчасно стежте за станом чавунних конфорок, якщо вони роздуті, то негайно міняйте! Не забувайте в електрочайника видаляти накип з електронагрівача. Простий спосіб видалення накипу з нагрівача це 10-відсотковий розчин оцтової кислоти.

Просто прокип\’ятіть оцтовий розчин і накипу як не було … Для підігріву продуктів харчування бажано використовувати мікрохвильову піч. Холодильник на зимовий період можна відключити, якщо ви живете в холодних регіонах.

Телевізори теж бажано відключати, не залишати їх в режимі очікування включення пультом. Дотримуючись цих простих правил, ви зможете заощадити електроенергію на 30-40 відсотків, а то й удвічі …

Бережіть свій бюджет!