Як добитись максимальної економії електроенергії в побуті? » Корисні поради на кожен день - Даю Совет!
карта сайта Корисні поради на кожен день
» » Як добитись максимальної економії електроенергії в побуті?

Як добитись максимальної економії електроенергії в побуті?

Пропоную кілька способів економії електроенергії в побуті.

Замініть лампи розжарювання на сучасні економки інертного типу. Їх ціна втричі вище, але споживання електроенергії при тому ж освітленні - в 5-6 разів нижче. Але не забувайте про те, що такі лампи не люблять перепади напруг.

Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

Не забувайте відключати зарядний пристрій стільникового телефону від мережі, так як воно теж споживає енергію, навіть якщо телефон в цей час не заряджається.

Заморожені продукти з морозильної камери холодильника перекладаються в основну камеру для розморожування. Якщо ви користуєтеся електроплитою з чавунними конфорками, то стежте за днищем посуду воно має бути по діаметру більше діаметра конфорки і повинно щільно прилягати до площини всієї конфорки, і не повинно мати деформацій.

По можливості електричні водонагрівачі накопичувального типу (бойлери) замініть на нагрівачі проточні миттєвої дії. У проточніков вода нагрівається, відразу надходячи холодної та виходячи гарячою.

ККД проточних нагрівачів 95-96 відсотків, крім того вони дозволять значно заощадити воду. При приготуванні їжі на електроплитах каструлі обов'язково закривайте кришками, це знизить тепловіддачу.

Придбайте скороварки. У електроплитах своєчасно стежте за станом чавунних конфорок, якщо вони роздуті, то негайно міняйте! Не забувайте в електрочайника видаляти накип з електронагрівача. Простий спосіб видалення накипу з нагрівача це 10-відсотковий розчин оцтової кислоти.

Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

Просто прокип'ятіть оцтовий розчин і накипу як не було ... Для підігріву продуктів харчування бажано використовувати мікрохвильову піч. Холодильник на зимовий період можна відключити, якщо ви живете в холодних регіонах.

Телевізори теж бажано відключати, не залишати їх в режимі очікування включення пультом. Дотримуючись цих простих правил, ви зможете заощадити електроенергію на 30-40 відсотків, а то й удвічі ...

Бережіть свій бюджет!
Реклама от Google / Ads by Google
Відкрити Як добитись максимальної економії електроенергії в побуті?
26-08-2015
Кулькість читачів: 2185