Який снігоприбиральний апарат для дачі краще вибрати

Нехай не здасться дивним, що про снігоприбиральну техніку розмова ведеться весною. Здавалося б: пройшла зима, і тепер інші актуальні питання, наприклад, город. Однак не встигнемо озирнутися, як знову настане зима. Вона може бути дуже сніжною. Тому самий раз поговорити про снігоприбиральну техніку.

Зима може бути сніжною і затяжною. Тому не завжди вдається вчасно знайти відповідні засоби для боротьби зі снігом. Отже, доводиться купувати снігоприбиральну машину, так як вручну прибирати сніг – дуже довго і важко. На сьогоднішній день можна знайти більше двадцяти видів снігоприбирачів, які виробляють іноземні компанії.

Який снігоприбиральний апарат для дачі краще вибрати

Вибираємо снігоприбирач по потужності

Отже, щоб зрозуміти, яку техніку для прибирання снігу краще купити, необхідно розібратися в її характеристиках. Головний параметр – це потужність. Чим він більше, тим більше продуктивність снігоприбиральної техніки. Наприклад, електричні снігоприбирачі прив\’язані до джерела живлення. Їх використовують в основному для робіт на присадибних ділянках.

Бензинові снігоприбиральні машини набагато могутніші. Вони дозволяють проводити прибирання незалежно від джерела живлення. Напівпрофесійною технікою вважається машина на 5 кінських сил. Професійна снігоприбиральна техніка випускається з потужністю двигуна в 9 кінських сил.

Снігоприбиральна техніка оснащена шнеками, які можуть бути зубчастими і прогумованими. Якщо раніше відкидали сніг лопатою, то сьогодні цю роботу виконує шнек.

Тип шнека снігоприбирачів

Перед тим, як використовувати снігоприбирач, потрібно визначитися з покриттям, на якому прибирається сніг. Якщо це плитка на тротуарі, то необхідно використовувати прогумовані шнеки, які не зашкодять їй. Але такий шнек прибирає тільки свіжий сніг. Якщо потрібно прибирати залежалий сніг, то використовуються машини з зубчастими шнеками.

Який снігоприбиральний апарат для дачі краще вибрати

Якщо вам потрібен апарат для прибирання невеликих територій, то потрібно купити звичайний механічний снігоприбиральний верстат. Така дачна техніка дозволить вам прибирати сніг на невеликих ділянках без зайвих проблем.

Як правило, в механічних снігоприбиральних машинах встановлений електродвигун. Рух техніки здійснюється за рахунок зусиль оператора і частково – шнека. На професійних снігоприбиральних машинах стоять колеса, а іноді і гусениці. Від двигуна зроблений привід на колеса або гусениці. Кілька передач, у тому числі і задня передача, дозволяють техніці автоматично пересуватися.

Який снігоприбиральний апарат для дачі краще вибрати

Коробка передач снігоприбирача і управління

Приміром, на рівних ділянках вистачить і однієї передачі. Але якщо потрібно рухати по схилах машину, то доведеться використовувати декілька передач. Багато моделей мають систему повороту. Все дуже просто: одне колесо блокується, а друге продовжує крутитися. Таким чином, снігоприбирач повертається.

Тип двигуна

Якщо електричний снігоприбирач просто включається в мережу і використовується, то бензинова техніка заводиться. Використання механічного заводу не завжди виправдано, особливо в мороз. Але стартер дозволяє без проблем завести двигун. Але професійна техніка може заводитися як автоматично, так і за допомогою електричного стартера.

Який снігоприбиральний апарат для дачі краще вибрати

Дальність відкидання снігу

Необхідно звертати увагу на снігоприбиральну техніку, яка здатна далеко відкидати сніг. Уважно поставтеся до снігу, який прибирається. На ньому не повинно бути палиць і скла. Адже один шнек перемелює сніг, а інший його збирає. Може бути так, що скляна пляшка не тільки зіпсує техніку, але і ранить вас. Побутова техніка відкидає сніг на чотири метри. Професійні снігоприбирачі відкидають сніг на відстань до 12 метрів. Але ця відстань може бути і менше, якщо сніг буде мокрим.

Захист від перегріву

Сучасна техніка оснащена датчиками, які захищають двигун від перегріву. Така система дозволяє довше прослужити техніці. Як тільки мотор перегрівається, він автоматично зупиняється до тих пір, поки не охолоне. Двигуни, особливо електричні, захищені від попадання води.

Який снігоприбиральний апарат для дачі краще вибрати

Наявність фари освітлення

Дуже часто доводиться прибирати сніг рано вранці або вночі, коли на вулиці темно. Інженери передбачили це і поставили фару. Так можна бачити, куди ви рухаєте техніку.

Справжнім прогресом є виготовлення ручок на снігоприбиральних машинах, які мають підігрів. Оператор постійно керує технікою незалежно від її типу. Руки замерзають. Зате ручки з підігрівом роблять роботу максимально комфортною.

Який снігоприбиральний апарат для дачі краще вибрати

Відгуки

Тепер, коли ви знаєте деякі характеристики техніки, ви завжди зможете підібрати собі те, що потрібно, але є ще один важливий фактор — ВІДГУКИ! Вся техніка, яка продається в інтернеті або магазинах обговорюється покупцями в інтернеті. Всі переваги і недоліки розписуються на тематичних форумах. Саме на форумах краще задавати питання по снігоприбирачам, так як часто на сайтах виробників і інтернет магазинів відгуки пишуться на замовлення. Бажаємо Вам вибрати самий надійний і зручний снігоприбирач!