Купити снігоприбиральні електро лопати для дачі

Коли зима настає, то першим ділом ми починаємо замислюватися про те, скільки буде снігу. Розчищати вручну двір або паркування нереально. Для цього сьогодні створено безліч видів снігоприбиральної техніки. На жаль, вітчизняні аналоги не є гідними варіантами. Доводиться звертати увагу на такі іноземні зразки снігоприбиральних електричних лопат, як шведська «Стіга», корейська Хюндаї, данський «Техас», голландський «Айрон Енжел». Маса всіх цих лопат становить не більше шести кілограм.

Там, де громіздкі професійні снігоприбиральні машини не під\’їдуть, використовуються маневрені електричні лопати. Є такі зразки, де ширина шнека становить не більше 30 сантиметрів. Є й менше.

Купити снігоприбиральні електро лопати для дачі

Всі електричні снігоприбиральні лопати мають характерний одноступінчатий механізм – шнек. Його обертає електричний мотор. Людина рухає лопату на масу снігу, який забирається в бік.

Купити снігоприбиральні електро лопати для дачі

Снігоприбиральні лопати електричні зі шнеками: переваги

Дуже часто на наших подвір\’ях в якості підлогового покриття може бути плитка тротуарна, а також прогумовані доріжки. Пам\’ятайте, що лопата снігоприбиральна зі шнеком не зашкодить їм. На шнеках є гумові наконечники, які надійно захистять покриття.

Купити снігоприбиральні електро лопати для дачі

Вам не потрібно прикладати багато зусиль. Потрібно тільки рухати лопату, а сніг буде відкидатися на відстань від 2 до 9 метрів – залежно від типу обраної моделі.

На всіх сучасних електричних лопатах стоять двигуни, які надійно захищені від попадання всередину вологи. Це потрібно для того, щоб робота була безпечною. На моторі встановлений індикатор температури. При перегріванні ця дачна техніка автоматично відключається.

Всі електро лопати досить економічні. Максимальна потужність – два кіловати. Двигун працює безшумно. Та й ціна на пристрої відносно невелика.

Купити снігоприбиральні електро лопати для дачі

Недоліки снігоприбиральних лопат електричних

Але є і недоліки. Можна помітити, що електро лопата постійно прив\’язана до джерела живлення. Та й потужність не настільки велика, як хотілося б мати. Лід і злежаний сніг – це непосильна праця для електричної лопати. Однак якщо вам потрібно очистити тільки ганок або виїзд перед гаражем, то краще, ніж электролопаты для прибирання снігу, пристроя не знайти, так як воно миттєве, економічне.

Вибираючи ручні снігоприбиральні лопати зі шнеком рекомендуємо звернути увагу на відгуки. Найчастіше власники тих чи інших моделей охоче діляться інформацією на форумах і тематичних сайтах, при цьому на форумах можна дізнатися додаткову інформацію про європейські моделі електро лопат.