Як вибрати електричний чайник?

Не знаєте за якими параметрами підбирати електричний чайник? Ми вам допоможемо!

Матеріали

Перше питання, яке повинен задавати покупець при купівлі чайника: а з якого матеріалу він виготовлений? Перевага чайників із пластику в тому, що вони недорогі, але через пару років куплена вами модель вже втратить гарний зовнішній вигляд.

Крім того, при виборі такого чайника потрібно бути впевненим, що пластик не пахне, від нього не надходить сильного неприємного хімічного запаху. В іншому випадку, при кип\’ятінні вода придбає неприємний смак.

Наступний вид чайників — це металеві моделі. Вони набагато надійніше, ніж попередні, витримають навіть падіння, а через 2-3 роки при належному догляді чайник з металу буде виглядати як новий. Однак ці вироби сильно нагріваються, і людині при поводженні з металевим чайником потрібно бути акуратним і обережним.

Що стосується чайників зі скляним корпусом, то дизайн вигідно відрізняє від інших. Доведено і те, що такі чайники екологічні, тобто ніяких домішок у воду вони не виділяють. Недоліком є ​​те, що, як і будь-який скляний посуд, вони б\’ються, тому при виборі віддавайте перевагу товстостінним моделям.

Також зверніть увагу, чи є у вибраного вами електричного чайника функція автоматичного відключення при знятті з підставки. Ця, здавалося б, незначна деталь не дозволить пустому чайнику включитися, коли ви поставите його на підставку, що є питанням пожежної безпеки.

Нагрівальні елементи
{PAGEBREAK}

Не зайвим буде і поцікавитися, який тип тени у вибраній вами моделі. Нагрівальні елементи електричних чайників можна розділити на 2 типи: відкритий (це проста спіраль) і закритий (дисковий або спіральний).

Відкрита спіраль має властивість накопичувати на собі велику кількість накипу, скорочуючи термін служби приладу. Чайники, нагрівальні елементи якого приховані під днищем, відмити буде легше, та й прослужить вам така модель довше.

Для того щоб електричний чайник служив довго, необхідно пам\’ятати одне правило: в чайник, в якому була гаряча вода, не можна відразу ж наливати холодну, інакше він може почати протікати.

На швидкість кип\’ятіння води, природно, впливає потужність приладу. Багато виробників роблять чайники потужністю від 0,70 — 3 кВт. До речі, чайники з безпечним нагрівальним елементом кип\’ятять воду швидше, ніж моделі з відкритою теною.

Безпека понад усе!

Не останню роль відіграє і безпека виробу. Пам\’ятайте, що чайник з теною — це електричний прилад, а значить може стати при неправильній експлуатації причиною пожежі в будинку.

Врятувати себе від опіків, наприклад, допоможе вам кришка з блокуванням, також огляньте шнур чайника, він повинен ретельно бути ізольований по всій довжині і не бути занадто довгим. Довгий дріт можна випадково зачепити, пошкодити на ньому ізоляцію.

На деяких моделях також встановлено автоматичний контролер води в чайнику, він не дозволить включити прилад, якщо в ньому води менше мінімально дозволеної кількості.

Сподіваємося, наші поради допоможуть вам вибрати вподобану модель чайника, і вона прослужить вам довгі роки!