» » Як вибрати електричний чайник?

Як вибрати електричний чайник?

Не знаєте за якими параметрами підбирати електричний чайник? Ми вам допоможемо!

Матеріали

Перше питання, яке повинен задавати покупець при купівлі чайника: а з якого матеріалу він виготовлений? Перевага чайників із пластику в тому, що вони недорогі, але через пару років куплена вами модель вже втратить гарний зовнішній вигляд.

Крім того, при виборі такого чайника потрібно бути впевненим, що пластик не пахне, від нього не надходить сильного неприємного хімічного запаху. В іншому випадку, при кип'ятінні вода придбає неприємний смак.

Наступний вид чайників - це металеві моделі. Вони набагато надійніше, ніж попередні, витримають навіть падіння, а через 2-3 роки при належному догляді чайник з металу буде виглядати як новий. Однак ці вироби сильно нагріваються, і людині при поводженні з металевим чайником потрібно бути акуратним і обережним.

Що стосується чайників зі скляним корпусом, то дизайн вигідно відрізняє від інших. Доведено і те, що такі чайники екологічні, тобто ніяких домішок у воду вони не виділяють. Недоліком є ​​те, що, як і будь-який скляний посуд, вони б'ються, тому при виборі віддавайте перевагу товстостінним моделям.

Також зверніть увагу, чи є у вибраного вами електричного чайника функція автоматичного відключення при знятті з підставки. Ця, здавалося б, незначна деталь не дозволить пустому чайнику включитися, коли ви поставите його на підставку, що є питанням пожежної безпеки.

Нагрівальні елементи
[banner_reklama]
Реклама от Google / Ads by Google
Відкрити Як вибрати електричний чайник?
11-09-2015
Кулькість читачів: 1757