Купуємо газонокосарку бензинову самохідну для нерівної ділянки

На будь-якій дачній ділянці постійно виникає одна і та ж проблема: швидкий ріст трави. Навіть якщо у вас немає газону, за яким потрібно доглядати, стрижка звичайної трави необхідна для підтримки естетичного зовнішнього вигляду території. Самохідна газонокосарка бензинова для нерівної ділянки, купити яку може кожен бажаючий, — один з найважливіших приладів на дачі, який дозволяє швидко і ефективно очистити ділянку та привести її в порядок. Як не помилитися з вибором газонокосарки? Відповідь на це питання ми дізнається з цієї статті.
 
 

Самохідна газонокосарка бензинова – принцип роботи

Сьогодні виробники пропонують велику різноманітність моделей, що відрізняються якістю, зовнішнім виглядом, функціональними можливостями і характеристиками. Але всі вони мають схожу конструкцію: металеві лопати з протилежно встановленими ножами, при включенні апарату, створюють сильний повітряний потік, який піднімає рослини від землі і скошує їх на певній висоті. Задати розмір трави можна автоматично.
 
 

Перед покупкою газонокосарки важливо врахувати кілька моментів, а саме:

1. Оброблювальну ділянку. Яка трава росте на ній: м\’яка або жорстка, швидко зростаюча чи повільно? Яка площа території, її рельєф? Від того, в якому стані знаходиться ділянка і якого вона розміру, залежить модель газонокосарки, її потужність і маневреність. Наприклад, якщо ви є власником ідеально рівної ділянки, без ям і схилів, тоді вам підійде самохідна газонокосарка або бензиновий тример. Для нерівної, рельєфної місцевості підійдуть ручні, колісні машини.
 
 
2. Хто буде працювати з газонокосаркою? Це питання також дуже важливе, оскільки, якщо з обладнанням доведеться працювати чоловікові, то тоді підуть практично будь-які моделі, але якщо скошувати траву належить жінці або літній людині, слід віддавати перевагу спрощеним моделям, з невеликою вагою. Також варто враховувати той факт, що заповнений травозбірник додасть до основної ваги ще пару кілограм.
 
 

3. Комплектація моделі. Що входить в комплект обраної вами газонокосарки? Якщо там ножі, волосінь, ремінь і т. д.? Намагайтеся купувати обладнання з повним обмундируванням.

Покупцям пропонується кілька видів бензинових косарок: самохідні і несамохідні. У першому випадку рух машини здійснюється автономно. Самохідні моделі ідеальні для нерівних ділянок, з великими ямами і схилами. Залежно від призначення вони поділяються на задньопривідні (краще вибирати для горбистої місцевості) і передньопривідні (відрізняються маневреністю). Несамохідна газонокосарка вимагає власних зусиль для пересування і підходить тільки для ідеально рівних ділянок. Моделі такого типу відрізняються легкістю, компактністю і універсальністю.

Купуємо газонокосарку бензинову самохідну для нерівної ділянки

Купити самохідну косарку для нерівної ділянки

Перед покупкою важливо звернути увагу на головну деталь машини – ножі які стрижуть. Зазвичай вони являють собою широкі леза з одностороннім заточуванням, а також мають невеликий мульчуючий ніж, виконує роль подрібнювача. Після нього траву можна використовувати в якості добрива або мульчування. Фахівці рекомендують віддавати перевагу якісним лез, оскільки саме від них залежить швидкість обертання і якість стрижки.

Купуємо газонокосарку бензинову самохідну для нерівної ділянки

Якої потужності повинен бути двигун газонокосарки? Все залежить від території, яку потрібно обробляти. Якщо ви придбали машину з двигуном середньої потужності, то скошування високої, густої і навіть вологої трави може призвести до перевантаження і поломки обладнання. Тому слід віддавати перевагу моделям більш потужним, які не стихнуть при деяких перевантаженнях і зможуть обробити досить велику ділянку. Звичайно, якщо ваша територія невелика і не перевищує чверть футбольного поля, для вас підійде стандартна модель з невеликою потужністю двигуна.

Виробники пропонують бензинові самохідні газонокосарки для косовиці нерівних ділянок у різному оформленні:

— Самим міцним вважається ударостійкий пластик – самий популярний і недорогий варіант. Механічні пошкодження і невеликі подряпини ніяк не вплинуть на працездатність машини.
 
 
— Сталевий корпус припускає потужність і надійність, але в той же час це досить дороге задоволення. Сталь погано реагує на вологу, в результаті чого може виникнути корозія.
 
 

— Алюмінієвий корпус – відмітна особливість професійної газонокосарки. Відрізняється легкістю, міцністю і нескладним відходом.

Якщо нерівна місцевість, слід звертати увагу на діаметр коліс. Чим більшим він буде, тим легше буде переміщати обладнання по території.

Отже, самохідна газонокосарка бензинова для нерівної ділянки, купити яку необхідно кожному дачникові, просто незамінна для збереження естетичної і доглянутої території. Сподіваємося, що наші поради допоможуть вам підібрати оптимальну модель для вашої ділянки.