Найнебезпечніші шкідники вашого саду та городу. Фото

Як тільки настає весна, починають активно працювати не лише дачники, але також і різні шкідники, покликані знищувати все, що з такою працею і турботою ви посадили. Вони завжди присутні на території, але велику роль грають вчасно вжиті заходи і дії для боротьби з ними. Шкідники саду та городу, фото та назви яких є на нашому сайті, становлять пряму загрозу для дерев, чагарників і трав\’янистих рослин. Ми пропонуємо вам ознайомитися з найпопулярнішими паразитами, щоб знати ворога в обличчя.

Найнебезпечніші шкідники вашого саду та городу. Фото

Шкідники саду і городу – види, фото та назви

Саду шкодять не тільки повзаючі паразити, але також гризуни і птахи. Від них використовуються дещо інші заходи захисту. Якщо ви новачок і не ніколи не стикалися з шкідниками, тоді вам буде необхідно проводити ретельний огляд кожної рослини і, помічаючи хоч найменші зміни, вживати необхідні заходи. Отже, найпопулярнішими шкідниками саду та городу є:

Пильщики. Люті шкідники саду та городу, які об\’їдають листочки і плетуть гнізда з павутини. Являють собою невелику комаху,  нагадує муху. Найчастіше вражають вишню, зелень і абрикос. Це виражається в м\’якій м\’якоті, темні плями на поверхні плоду і слизовою кісточкою. Його нескладно помітить на дереві, оскільки пильщик довго сидить на листках або плодах. Як боротися з цим паразитом? Для знищення використовують хімічні препарати, які можна придбати в спеціалізованих магазинах. Також заражені плоди необхідно спалювати або знищувати за межами дачної ділянки, щоб запобігти поширенню паразитів.

Найнебезпечніші шкідники вашого саду та городу. Фото

Пядениця. Це комаха, завдає величезної шкоди садовим деревам. Гусениця швидко нападає на молоду рослинність, висмоктує з неї всі соки і не залишає їй жодних шансів. Пяденицю досить легко відрізнити від інших гусениць по характерному тільки їй стилю пересування, коли вона стискається і розтискається. Але пядениця робить негативний вплив не тільки на дерева, але і на трав\’янисті рослини. Що може допомогти? Найкращим рішенням буде обробка хімічними препаратами, також рекомендується встановити пастки. Якщо пядениц на вашій території не так багато, тоді з ними цілком впораються птиці. Щоб не заразити інші дерева та рослинність, потрібно спалювати листя, та не залишати їх на зиму, оскільки саме там зимують лялечки цієї комахи.

Найнебезпечніші шкідники вашого саду та городу. Фото

Совка. Шкідник унікальний тим, що починає діяти тільки в нічний час, коли дачник відпочиває і навіть не підозрює про те, що його урожай піддається атаці. Небезпека совок полягає в тому, що вони змітають все на своєму шляху і шкодять абсолютно всім рослинам. Боротися з нею можна різними способами, одним з яких є полин. Якщо ви розкладете або розсадите на своїй ділянці невелику кількість полину, то здивуєтеся, як дуже скоро совка повністю зникне з вашої території. Також допомагають хімічні препарати, якими можна обприскувати рослини.

Найнебезпечніші шкідники вашого саду та городу. Фото

Листоблошка. Найчастіший шкідник яблунь і груш. Листоблошка – це невелика комаха, яка вміє стрибати. Доросла особина відкладає яйця на листочку, а вилуплені личинки живляться соком молодого листя. В результаті дій листблошки зупиняється розвиток бутона, а самі квітки засихають і обпадають. Це може призвести до того , що кілька років дерево зовсім не буде плодоносити. Як боротися? Краще всього проводити обробку народними засобами: господарським милом, деревною золою або настоєм деревію.

Найнебезпечніші шкідники вашого саду та городу. Фото

Отже, шкідники саду та городу, фото та назви яких ви могли побачити на нашому сайті, завжди будуть зазіхати на ваш урожай. Ваше завдання – діяти рішуче і швидко.