Як вибрати стоматолога

Вибір
правильного стоматолога є важливим завданням, якщо ви хочете щоб ваші
зуби і зуби всієї вашої сім\’ї були здоровими і міцними.
Зараз відкриваються дуже багато стоматологічних кабінетів, але не всі надають якісні послуги. Як вибрати стоматолога правильно?
Сьогодні будемо розбиратися в цьому питанні разом.

Дуже важливо, щоб у вас з майбутнім лікарем встановився довірчий контакт. Адже якщо ви не будете довіряти людині, ви не зможете розслабитися і це може потягнути за собою негативні наслідки.

Такі як нервозність, страх та інші. Тому слід особливо ретельно вибирати лікуючого дантиста. Ваш стоматолог повинен бути чуйним, він повинен вислухати ваші проблеми і допомогти порадою. Заспокоїти вас у важкій ситуації. Ваш стоматолог також повинен бути в змозі пояснити складні деталі лікування у спрощеній, легко зрозумілій формі. Зрозумілою вам мовою пояснити методи лікування і що він планує робити.

Для того щоб вам легше було визначитися з вибором, пропонуємо кілька моментів на які слід звернути увагу при виборі стоматолога:

    Ваш стоматолог повинен бути універсалом. Він
повинен мати кваліфікацію та досвід роботи, як з дорослими, так і з
дітьми, якщо ви плануєте лікування та профілактику зубів і ясен всією
сім\’єю в одного дантиста.
Наявність одного постійного сімейного доктора це кращий варіант.
    
Відмінним плюсом буде можливість зв\’язатися з дантистом в неробочий час у разі виникнення надзвичайної ситуації. Наприклад гострого зубного болю.
    
Розташування кабінету стоматолога та години прийому повинні бути зручні для вас і вашої родини.
    
Профілактика є одним з головних пріоритетів.
    
Стоматологічний кабінет повинен бути чистим і обладнаним новітнім обладнанням. Весь персонал повинен слідувати затвердженим стандартам охорони здоров\’я.
    
Все обладнання та комплектуючі повинні бути сертифіковані і схвалені до використання.
    
Лікування клієнта має вестися в чотири руки. Ваш лікуючий лікар повинен мати асистента.
    
У клініці повинна застосовуватися надійна система захисту пацієнта
і лікаря від інфекцій (гепатиту, СНІДу та інших), сучасні способи
дезінфекції інструментарію та одноразові карпульні шприци.
    
Всі стоматологічні дії обумовлюються в письмовому договорі, а на послуги дається документально підтверджена гарантія. Гарантійні зобов\’язання на пломбу терміном менше року (або більше п\’яти років) повинні вас насторожити.
    
При виборі стоматолога слід вивчити рекомендації друзів, колег, сусідів.

Якщо ви знайшли стоматологічний кабінет, що задовольняє всім цим умовам, не забудьте переконатися в кваліфікації стоматолога. З\’ясуйте другої, першої або вищої категорією він володіє. Але існує і ще один, не названий, але дуже важливий критерій — як часто ваш дантист проходить курси підвищення кваліфікації. За середніми мірками підвищувати кваліфікацію треба раз на п\’ять років. Але за цей час у світовій практиці повністю змінюються технології. (Для порівняння: в Америці стоматологи навчаються 6-8 разів на рік.)
 
Читати також: