Як вибрати самі трендові шпалери

Щоб зробити ваше житло не тільки затишним, а ще й модним, вам потрібно купити і поклеїти модні шпалери. Вони — обличчя вашої кімнати. І сьогодні ми допоможемо вам «потрапити в тренд».

КРОК 1
ВИБИРАЙТЕ НАРОДНІ ТЕМИ

Відповідно до думки професіоналів, цього року в моді будуть класичні шпалери в пастельних тонах або, навпаки, варіанти з неординарними яскравими малюнками.

Серед яскравих шпалер головними трендами будуть народні теми — африканські і азіатські візерунки, абстрактні великі картинки, 3Д малюнки і контрастні вертикальні смуги.

КРОК 2
ДИВІТЬСЯ НА ПОДІУМ
{PAGEBREAK}
Дивовижний факт, але мода на шпалерах дуже сильно переплітається з модою, показаної на подіумі. Тому, щоб не помилитися з оформленням стін, спостерігайте і за віяннями моди на тканини.
{PAGEBREAK}
Читати також:
Як психологічно налаштувати себе на ремонт

КРОК 3
Враховувати ДЕТАЛІ

Система оптового продажу шпалер — явище досить популярне, але якщо ви на опт не наважуєтеся, будьте готові за роздріб трохи переплатити. Вам потрібно запам\’ятати і ще одну деталь. Мода змінюється дуже швидко. Тому варто купувати варіанти не так трендові, як унікальні і виконані у вашому неповторному та індивідуальному стилі.

Як бачите, три простих поради — і ваше житло стане маленьким епіцентром моди і затишку. Прислухайтеся до наших рекомендацій — і гості завжди будуть приходити в ваш будинок з великим задоволенням.