Як правильно вибрати страхову компанію

Дуже важко вибрати страхову компанію, яка б забезпечила належне виконання умов у разі появи страхового випадку. Прочитавши в цій статті корисні поради, ви будете знати, на які деталі та умови потрібно звертати увагу при виборі страхової компанії.

У зв\’язку з розвитком ринку страхування в СНД, все частіше виникає питання, як правильно вибрати страхову компанію.

Страхові компанії поділяються по об\’єкту страхування. Деякі компанії страхують тільки автомобілі, інші тільки житло і приватну власність і т.д.

Одна з головних характеристик компанії, на яку слід звернути — ступінь відкритості. Страхова компанія повинна бути відкритою для своїх клієнтів — як вже існуючих, так і майбутніх. Потрібно враховувати, якою мірою вона публікує звіт про свою роботу, умов страхування і фінансових показників. Якщо компанія з деяких причин не може надати клієнтам дані, що показують стан страхового пакету, обсяг страхових резервів або розміри страхових виплат, то швидше за все у цієї компанії є проблеми. До речі, наявність сайту є ще одним показником відкритості. Кожен, хто буде розглядати дану страхову компанію як партнера, потрібно відвідати офіційний сайт і ознайомитися з необхідною інформацією.
 
  

На тлі статистики основних фінансових показників страхової компанії слід також звернути увагу на кількість страхових випадків та страхових виплат. Тобто скільком клієнтам були виплачені грошові кошти, а скільком ні. Хорошим показником є ​​40-55%. Якщо ці цифри набагато менші норми, виникає питання про гарантії отримання відшкодування. Виходить, що компанія не дуже хоче розлучатися зі своїми грошима і розраховувати на виконання домовлених зобов\’язань з боку компанії клієнтові доводиться чекати все більше і більше.

Іншим важливим показником, на який слід звертати увагу в процесі підбору страхової компанії — нормальний розмір тарифів за різними програмами страхування. Це доводить здатність компанії виконувати свої обов\’язки. У компанії, що пропонує дуже низькі тарифи, швидше за все є проблеми з фондом для майбутніх виплат. Якщо ж є необхідність виплат грошових коштів по страховому випадку, то гроші витягуються з прибутку. Це негативно позначається на фінансовому стані компанії.

Таким чином, вибираючи страхову компанію, вивчіть її фінансове становище і надані умови. Нехай у вашому житті страхових випадків буде якомога менше.