Як схуднути вживаючи картоплю

Традиційно картопля не сприймається в якості дієтичного овоча, і прийнято вважати, що від нього люди лише набирають вагу. Однак експерти з Франції називали 4 причини, які допоможуть схуднути на картопляній дієті.

Картопля запобігає переїданню. Картопля знаходиться на першому місці в списку продуктів харчування, що забезпечують насичення. Вам знадобиться з\’їсти всього одну картоплину для того, щоб досягти такого ж рівня насичення, як від 10 крекерів. Вживання картоплі запобігає переїданню, оскільки він багатий волокнами і харчовим крохмалем, що уповільнюють травлення і зберігають відчуття ситості максимально тривалий період часу. В картоплині середнього розміру 4,3 г білка, що більше, ніж у більшості овочів.

Низька кількість калорій. В картоплині середнього розміру міститься близько 150 калорій. Однак їх підсумкова кількість залежить від методу приготування картоплі. Печена або варена картопля містить менше калорій, ніж смажена картопля.

Насичує перед тренуваннями. Оскільки картопля багата вуглеводами, вона може забезпечити необхідним паливом для всієї тієї енергії, що вимагається при заняттях спортом. Опубліковане журналом Sports Magazine дослідження показало, що вуглеводи збільшують спортивні показники при тренуваннях з високим ступенем інтенсивності начебто марафонських забігів.

Прискорює втрату ваги. У картоплі містяться складні вуглеводи, які дозволяють посилити контроль над рівнем цукру в крові, що в свою чергу зміцнює резистентність до інсуліну і призводить до втрати ваги, як говориться в дослідженні, опублікованому в журналі Nutrition.