Як правильно приготувати картоплю для салату

Якщо ви думаєте, що знаєте про приготування салатів все, то саме час розчаровуватися. Виявляється, картоплю для них потрібно готувати по-особливому. Чому це потрібно і як це правильно зробити ми вам сьогодні й розповімо.

КРОК 1
Попрацюйте над помилками

Уявіть собі ситуацію … Ви приготували олів\’є, щедро заправили його майонезом так, щоб салат став ніжним і соковитим, побігли за гостями, а коли повернулися — замість кулінарного шедевра на столі зовсім сухий і «неживий» продукт. Що ж, доводиться заправляти салат заново, і збільшувати тим самим споживані калорії вдвічі. У чому ж справа? А справа в тому, що картоплі властиво вбирати вологу. Ось і виходить, що він жадібно перетягує заправку на себе, а інші овочі залишаються абсолютно сухими. Більше того: при помішуванні картопля часто ламається і частково перетворюється на пюре, позбавляючи тим самим ваш салат апетитного вигляду. Але все одно є спосіб залишити шматочки картоплі такими ж цілими і акуратними. Для цього картоплю потрібно правильно зварити.

КРОК 2
Підготуйте кислувату воду
{PAGEBREAK}
Перш ніж приступати до приготування картоплі, вимийте і очистіть бульби від шкірки. Потім нагрійте воду до кипіння, додайте трохи оцту і посоліть. Ваша вода повинна бути за смаком трошки кислою.

КРОК 3
Не доварюйте картоплю

Заздалегідь наріжте картоплю бажаними фігурками і опустіть в киплячу воду. Далі починається найголовніше. Ні в якому разі не пропустіть момент, коли нагрівання треба вимикати. Ваша картопля повинна злегка хрустіти і бути трішечки не доварена, буквально на 2 відсотки.

КРОК 4
Відразу охолодити картоплю

Коли картопля приготується до потрібного нам стану, через друшляк злийте воду і, щоб варіння далі не продовжувалося, холодною водою його охолодіть. Так ваша картопля буде цілою, м\’якою і не кислою.

Ось ви і знаєте маленькі секрети приготування картоплі для салату. Багатий стіл починається з дрібниць, знаючи які ви будете справжньою королевою і берегинею домашнього вогнища.