Як швидко схуднути без дієт?

Щоб бути красивою і стрункою, зовсім не обов\’язково сидіти на виснажливих дієтах, вживаючи несмачну низькокалорійну їжу. Досить просто замінити, смачні шкідливі продукти в раціоні на смачні корисні. Як це зробити? Ми вам сьогодні розповімо.

КРОК 1
Замініть масло на авокадо

Якщо замість звичайного масла ви будете використовувати авокадо, економія калорій в кожній з\’їденій ложці зросте до 75. До того ж, і користі для організму буде набагато більше, так як замість насичених жирів він буде отримувати більш легкі малонасичені.

КРОК 2
Заміність майонес на хумус
{PAGEBREAK}
Замінивши майонез на хумус, ви знизите калорійність однієї столової ложки на 65 пунктів, а на додачу отримаєте додаткові протеїни, залізо і клітковину.

КРОК 3
Замініть звичайну муку на бобових

Замінюючи звичайне борошно бобовою, ви зможете збільшити кількість корисної клітковини у 8 разів, чим суттєво збільшите нормальний обмін речовин в організмі.

КРОК 4
Замініть цукерки сухофруктами

Про калорійності цукерок і говорити зайвий раз не варто. Просто замініть їх, скажімо, курагою. Калій, що міститься в куразі, допоможе вам усунути набряки і нормалізує роботу серцевого м\’яза. Крім калію в ній так само досить заліза і безцінних вітамінів групи А і В.

Читати також:
Як схуднути без дієт?
Як схуднути на вівсянці
ТОП-7 правил сніданку для схуднення

КРОК 5
Замініть варення замороженими ягодами

З замороженими ягодами чаювання вийде не менш смачне, але більш корисне. У ягодах міститься набагато менше калорій, але при цьому вони — джерело незамінних антиоксидантів, вітаміну С і клітковини. Причому, ви можете їх вживати з імбирем або корицею.

Не варто відмовляти собі в задоволеннях — просто замініть одні, погані задоволення, іншими хорошими. І тоді крім гормону радості ви знайдете стрункість і впевненість у собі.