Як правильно розтопити шоколад

Вирішили влаштувати собі романтичний вечір? Що може бути краще полуниці з розтопленим шоколадом? … Полуницю купили, шоколад теж. Залишилося тільки його розтопити. Чи, може, вам потрібно приготувати смачну глазур для торта? Може бути, сотня причин розтопити шоколад, а про те, як це зробити, ми вам сьогодні й розповімо.

КРОК 1
Натріть шоколад і підготуйте посуд

Для початку натріть шоколад на крупній тертці. Потім покладіть його в металеву чашку або каструлю дрібних розмірів. Після цього знайдіть каструльку побільше, або сковорідку, поставте її на вогонь і додайте туди води так, щоб в каструлю з шоколадом, поставлену всередину її, не потрапила вода, і сама каструля в ній не потонула.

КРОК 2
Розтоплювати шоколад
{PAGEBREAK}
Коли ви вставите каструлі одна в одну, включіть конфорку і ложкою постійно помішуйте шоколад. Будьте готові до того, що, коли вода потроху почне грітися, буде розтоплюватися і шоколад. Але пам\’ятайте: як тільки закипить вода у великій каструлі, її з конфорки тут же треба зняти і продовжувати помішувати поки шоколад не розтопиться повністю. До відома, для того, щоб розплавитися, йому потрібна температура п\’ятдесят градусів, так що кип\’ятити шоколад не обов\’язково.

КРОК 3
Додайте молоко

Зазвичай розтоплений на паровій бані шоколад досить складно пензликом розмазувати по поверхні торта — він виходить не текучий і густий. Щоб шоколадна глазур вийшла рідшою, під час топлення додайте в нього трохи води з цукром або молока.

Читати також:
Як правильно готувати «Крижаний Шоколад»
Як правильно збивати вершки
Як приготувати фондю?

КРОК 4
З мікрохвильовкою будьте акуратні

Шоколад можна розтопити і в мікрохвильовці, однак тут потрібно бути гранично акуратним. І шансів зіпсувати продукт в ній більш ніж достатньо. Потрібно з інтервалом буквально в декілька секунд вимикати мікрохвильовку і знімати розтоплену частина шоколаду, інакше він може просто-напросто почати там горіти.

Тепер ви знаєте про те, як легко і просто розтопити шоколад в домашніх умовах. Не бійтеся влаштувати собі солодке життя! І настрій у вас обов\’язково покращиться!