Як грамотно поєднувати яскраві кольори

З приходом весни душа просить романтики, а шафа — яскравих кольорів. Існує всього декілька правил грамотного поєднання кольорового одягу, і сьогодні ми вам про них розповімо.

КРОК 1
Дорогі туфлі

Цього правила часто дотримується величезна кількість зірок. А суть його гранично проста. Так, якщо ви хочете прикрасити свій класичний образ або одяг спокійних відтінків, одягніть яскраві туфлі. Це вас помітно освіжить.

КРОК 2
Не йде улюблений колір? Вибирає його деталі!

Вам дуже сподобався колір, але, по-вашому, він виглядає на вас не дуже вдало? Не відмовляйтеся від нього зовсім, просто підберіть в цьому кольорі яку-небудь нижню частину вашого наряду. Це можуть бути шорти, спідниця або штани.

КРОК 3
Дотримуйтесь міру

Скрізь потрібна міра, і яскраві кольори — не виняток. Їх кількість у вашому образі не повинна перевищувати 2. Що ж стосується вечірнього вбрання, то в цьому випадку це правило часто не діє.

КРОК 4
Вибирайте один колір

{PAGEBREAK}
У вашій волі вибрати образ, який складатиметься з речей одного єдиного кольору. Однак у цьому випадку не забувайте про те, що в цьому випадку потрібно уникати перебору і вибирати нейтральний макіяж.

Всього 4 поради — і ви яскрава, щаслива і готова до весни, подарунків долі і яскравим любовним пригодам!