Як правильно збивати вершки

По суті, важко уявити смачний кондитерський виріб без ніжних збитих вершків. Хоча, подивившись фільм 9 з половиною тижнів, стає зрозуміло, що не тільки в кулінарії вони можуть знадобиться. Але як би там, не було, збивати вершки потрібно правильно.

КРОК 1
БЕРІТЬ ПРАВИЛЬНІ ВЕРШКИ

Як не дивно, не всі вершки збиваються однаково. Щоб приготувати правильні збиті вершки, їх жирність має бути в районі 30 — 38 відсотків.

КРОК 2
НЕ ШУКАЙТЕ НОРМУ

Те, скільки часу потрібно збивати вершки, ви повинні визначити самі. Тут вас ніхто не обмежує, тим більше загальноприйнятих норм для часу збивання вершків немає.

КРОК 3
СЛІДКУЙТЕ за дрібницею
{PAGEBREAK}
Єдине, що дійсно важливо в збиванні вершків — це деталі, які й визначають загальну картину. Так, зарубайте собі на носі, що збивати їх потрібно в холодному вигляді, рамковими насадками міксера і в холодній посуді. Це правила, не звертати уваги на які, не можна.

КРОК 4
Не перестарайтеся

Не дивлячись на те, що час збивання вершків не обмежений, але норму тут знати дуже важливо. Занадто сильно робити це не потрібно, тому що вершки почнуть густіти, перетворюватися на масло, а всередині будуть утворюватися тверді шматочки.

Читати також
Як правильно готувати «Крижаний Шоколад»

Як бачите, нічого складного в цій процедурі немає. Просто пам\’ятайте про наші поради і частіше балуйте себе солоденьким.