Як правильно вибирати комп\’ютерну мишу

Комп\’ютерна миша — аксесуар досить непомітний, але важливий. І зі мною погодяться багато. Перші аналоги «мишок» з\’явилися в 80-і роки і виглядали як незграбні, страшно незручні «цеглинки», які викликали у людей хвороби суглобів і набряки. Сьогодні комфортність — один з основних критеріїв при виборі комп\’ютерної мишки. Докладніше про це та інших критеріях ми вам зараз розповімо.

Слідкуйте за зручністю експлуатації

Будь-який, від завзятого геймера до професійного дизайнера, скаже вам, що головне при виборі комп\’ютерної мишки — це зручність експлуатації. При покупці потрібно відштовхуватися в першу чергу від цієї характеристики. Під час роботи за комп\’ютером ваша рука не повинна напружуватися і ви не повинні відчувати дискомфорту. Пам\’ятайте про те, що весь час, що ви проводите за комп\’ютером, ваша мишка знаходиться в робочому стані. І якщо вам некомфортно вже в перші секунди, то не чекайте дива — далі буде тільки гірше.

Зважте мишу

{PAGEBREAK}

Вага миші — теж далеко не останній критерій в її виборі. Перш ніж іти за покупкою, визначтеся для чого миша вам потрібна. Якщо для ігор, беріть легкий екземпляр і, навпаки, для роботи з графікою вибирайте більш важку модель.

Визначте, чи потрібен вам провід

Якщо оптична миша давно вже перемогла «колісну», то щодо радіосистем й досі ведуться суперечки. Зрозуміло, в зручності використання бездротова миша перемагає провідний аналог, проте не можна забувати і про підводні камені начебто нестабільної роботи і частої зміни батарейок. Сьогодні радіотехнології — напрямок досить молодий, і по-справжньому стабільної бездротової моделі маніпулятора поки не існує.

Порахуйте кнопки

{PAGEBREAK}

Кнопок на мишці може бути скільки завгодно — починаючи від 2 і закінчуючи дев\’ятьма — десятьма. Їх кількість залежить від функцій, які повинна виконувати ваша миша. Практично обов\’язкова складова миші сьогодні — скролл-колесо. Експериментальна деталь свого часу істотно підвищила комфорт роботи, розширила функції миші і, зрозуміло, надовго прижилася у комп\’ютерних користувачів.

Чотири простих кроки — і ви не помилитеся у виборі мишки! Але наостанок дамо вам ще одину, дуже важливу пораду. Пам\’ятайте: ви не помилилися у виборі, якщо під час роботи за комп\’ютером ви мишку зовсім не помічаєте. Парадоксально, але факт!

Читати також:
Як правильно використовувати комп\’ютерні окуляри
Як вибрати приміщення для комп\’ютера