Як правильно використовувати комп\’ютерні окуляри

Сьогодні все більш широкого розповсюдження набирає так званий «комп\’ютерний синдром». Здається, але у вік комп\’ютерних технологій практично неможливо залишити очі здоровими. Однак все легко виправити, якщо ви оберете правильні окуляри. Про те, як це зробити, ми вам сьогодні й розповімо.

Розберіться про які окуляри йде мова

Не можна плутати комп\’ютерні окуляри зі звичайними. Незважаючи на те, що вони продаються в магазинах оптики, різниця досить суттєва. Так, у таких окулярів зона ясного бачення в лінзах підібрана спеціально під переміщення вашого погляду при роботі з дисплеєм.

Після роботи вдома ви легко можете застосовувати окуляри «laser vision».

Носіть окуляри де завгодно

{PAGEBREAK}

Вам буде зручно носити окуляри з комп\’ютерним фільтром навіть в освітленому штучними джерелами світла приміщенні, зокрема там, де є люмінесцентні лампи. Зручними вони будуть і на вулиці: в сонячну погоду вони запобігають попаданню в очі активної короткохвильової частини спектра, а якщо на вулиці похмуро, ви в таких окулярах зможете бачити чіткіше і контрастніше. Ви зможете носити такі окуляри постійно, а враховуючи той факт, що більше половини комп\’ютерників не мислять свого життя без окулярів, це особливо важливо.

Правильно виберіть забарвлення лінз

При виборі окулярів вкрай важливо звертати увагу на забарвлення лінз. Так, всього лише кілька років тому Московський Інститут очних хвороб ім. Гельмгольца та Інститут біохімічної фізики разом розробили колірні покриття лінз, які значно підвищують контрастність зображення. Такі окуляри, в порівнянні зі звичайними, істотно зменшують стомлюваність очей і покращують фокусування.

Поєднуйте 2 в 1

{PAGEBREAK}
Сьогодні є навіть такі окуляри й контактні лінзи, які дають можливість одному оку фокусуватися на екрані, а іншому, наприклад, на папері з текстом. Як результат, в кінці дня знижується кількість помилок, зникають головні болі, дратівливість, а так само поліпшується загальний емоційний стан вашого організму.

Взимку щоб не захворіти ми одягаємо на шию шарф. Невже очі для нас менш важливі, ніж шия? Вибирайте окуляри для комп\’ютера — і забезпечте здоров\’я своїх очей!

Читати також:
Як носити лінзи і відчувати себе комфортно
Як вибрати приміщення для комп
Як позбутися від інтернет-залежності?