Як вибрати мережевий принтер

Вам потрібен мережевий принтер? Якщо у вас є мала мережу домашнього офісу, то спільне використання принтера за допомогою Windows — рішення досить прийнятне. В іншому випадку наші поради вам не знадобляться. Потрібен? Тоді ми розповімо, як потрібно його вибирати.

Перевірте сумісність

Бажаючи придбати мережевий принтер, насамперед перевірте, що його інтерфейс сумісний з вашою мережею. Найчастіше це з\’єднання Ethetnet, але інші варіанти теж існують. Крім того, з вашими ПК принтер також повинен бути сумісний.

З комп\’ютером на «ВИ»? Вибирайте моделі з автоматизованою процедурою встановлення

Якщо ви — не фахівець у встановленні мережевого принтера, віддавайте перевагу моделям з абсолютно автоматизованою процедурою. Збираючись встановлювати принтер вручну, обов\’язково потрібно знати, як створювати новий порт, призначати IP-адресу та виконати інші операції.

Вибирайте моделі з web-сторінкою

{PAGEBREAK}

Вибирайте модель мережевого принтера потрібно з вбудованою Web-сторінкою. Так ви зможете не тільки перевіряти стан вашого принтера, але також з браузера змінювати його параметри. Ви зі свого робочого місця зможете управляти будь-яким з принтерів. Крім того, навіть в тому випадку, якщо принтер знаходиться безпосередньо біля вас, це все одно буде обходиться вам простіше, ніж використання меню РК-дисплея.

Не забувайте про конфіденційний друк

Дуже часто буває так, що працівнику треба віддрукувати документ, який не призначений для чужих очей. На цей випадок вибирайте моделі принтера з функцією конфіденційного друку. Це режим, в якому документ буде роздрукований тільки тоді, коли користувач підійде до принтера і введе PIN-код.

Забудьте про принтер, який вимагає ручного втручання для двостороннього друку

Ні в якому разі не вибирайте принтер, який друкує документ на двох сторонах аркуша тільки при ручному втручанні. Це якраз йдеться про той випадок, коли для того, щоб надрукувати текст на іншій стороні, вам потрібно буде ще раз іншою стороною вставити листок, а потім повернутися до робочого столу, натиснути кнопку Print і знову підійти до принтера щоб забрати документ. Для двостороннього друку краще купувати дуплексор.

Слідкуйте, щоб лоток для паперів був ємним

Пам\’ятати, що в принтері, який стоїть в офісі малого підприємства, вхідний лоток повинен бути ємним і вміщувати не менше 1000 аркушів. Можливо, зараз необхідності у великому лотку і немає, але потім може з\’явитися така потреба в майбутньому.

Пам\’ятайте про місткість вихідного лотка

Не забувайте про те, що місткості вихідного лотка вашого принтера повинно вистачати для декількох типових документів. Часто користувачі протягом декількох годин, або навіть днів не забирають документи.

Користуйтеся програмою дистанційного керування

{PAGEBREAK}

Якщо у вашому офісі багато принтерів, варто віддати належне програмному дистанційному управлінню, яке дозволить, не підходячи до принтера, не тільки заощадити масу зусиль і часу, але також оновлювати драйвери і програмне забезпечення ПЗУ.

Шукайте

Навіть якщо зараз складні пристосування для роботи з папером вам не потрібні, дуже корисно купувати моделі, які пізніше можна було б доповнити сортувальником або укладальником.

От і всі поради щодо вибору мережевого принтера. Пам\’ятайте, принтери для дому та офісу мають різне призначення, і вибирати їх потрібно по-різному. Що ж, театр починається з вішалки, а офіс — з принтера.