Як правильно зробити скріншот

Користь скріншота складно переоцінити. З його допомогою ви зможете зберегти унікальні зображення, важливі документи або навіть докази. Та що тут говорити! Ви можете навіть потрапити в рейтинг тесту, який створюють американські льотчики! А ось про те, як правильно створювати скрішнот, ми вам сьогодні й розповімо.

Розберіться що це

Погодьтеся, складно створювати що-небудь, не знаючи що це таке. І так, скріншот, або по-науковому screenshot — це картинка, знімок екрану, який в точності відображає зображення на вашому моніторі в даний момент часу. У порядку розташування на екрані відображається в скріншоті все — і відкриті вікна, і програми, і навіть курсор.

Усвідомте альтернативи створення

{PAGEBREAK}

Існують спеціальні програми, які при додатковій установці на комп\’ютер допоможуть вам зробити скріншот. Однак не обов\’язково обтяжувати себе зайвий раз додатковою роботою. Практично на кожному комп\’ютері вже за замовчуванням встановлені програми, за допомогою яких можна зробити скріншот.

Натисніть куди треба

У правому верхньому куті клавіатури ви можете знайти клавішу Printscreen. Перше, що вам потрібно зробити — це одночасно натиснути на неї і кнопку Shift. У цьому випадку картинка поточного стану екрану — скріншот зафіксується в пам\’яті комп\’ютера.

Використовує графічний редактор

{PAGEBREAK}

Другий технічний крок у створенні скріншота — вставка. Для цього зайдіть в будь-який графічний редактор начебто Photoshop або Paint — і натисненням комбінації ctrl + V вставте зображення з буфера.

Збережіть

Останній крок у створенні скріншота — це збереження. Просто збережіть отриману картинку в зручному вам форматі — і готово!

Тепер ви знаєте все про те, що створення скріншота — це досить проста справа. Зберігайте найкращі картинки, листування — і нехай найкращі спогади стануть окремою текою в вашому комп\’ютері!