Як носити лінзи і відчувати себе комфортно » Корисні поради на кожен день - Даю Совет!
карта сайта Корисні поради на кожен день
» » Як носити лінзи і відчувати себе комфортно

Як носити лінзи і відчувати себе комфортно

Як не крути, але на жаль, ідеальним зором може похвалитися далеко не кожен. Зрозуміло, з цією метою вже давним-давно були придумані окуляри. Але ж так не хочеться їх носити і вважатися «очкариком». І бачити добре, і виглядати красиво вам допоможуть контактні лінзи. Однак щоб краса не обернулася вам боком, ми розповімо вам всї правила їх експлуатації.

Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

КРОК 1
ВИВЧІТЬ ЗАГАЛЬНІ ПРАВИЛА ЕКСПЛУАТАЦІЇ ЛІНЗ

Не забувайте чистити лінзи кожен раз, коли знімаєте їх. Лінзи часто плутаються. Тому в руки потрібно брати тільки одну лінзу. Більшість поченає зазвичай з правої.

Коли ви витягнули лінзи з контейнера, обов'язково вилийте оброблений розчин, а сам контейнер ретельно промийте і висушіть.

Пам'ятайте про те, що фізіологічний розчин дезінфікуючими властивостями не володіє, а значить замінювати їм універсальний розчин для дезінфекції, очищення та зберігання лінз категорично не можна!

Читати також: Як зберегти зір?

Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

Якщо на лінзах з'явилося, хоч якесь ушкодження, їх потрібно негайно замінити. Слідкуйте і за терміном їх використання. Та й використовувати препарати по догляду за лінзами потрібно строго до зазначеної на упаковці дати.
Реклама от Google / Ads by Google
Відкрити Як носити лінзи і відчувати себе комфортно
20-09-2015
Кулькість читачів: 1812