» » Відеореєстратори для авто 2016. Купити кращий відеореєстратор

Відеореєстратори для авто 2016. Купити кращий відеореєстратор

Виробників і брендів відеореєстраторів на ринку безліч. І нових моделей, не один десяток. Хто ж з них має більше шансів завоювати прихильність споживачів?

Якщо розглядати споживчі якості новинок, то вони розвиваються в декількох напрямках. Значна частина новинок має модуль GPS, що дозволяє накласти на відеозапис інформацію про дату, час і точне місце розташування автомобіля. Таке максимально точне документування шляху автомобіля дозволяє захистити водія від необґрунтованих звинувачень у перевищенні швидкості і т. д.

Другий напрямок, поєднання функцій: з'єднання відеореєстратора або з радар-детектором, або з навігатором, або. з дзеркалом далекого виду. З'єднання з навігатором виглядає найбільш перспективним, але навряд чи буде завойовувати ринок швидко: цей варіант кращий для тих, у кого на момент покупки реєстратора навігатора теж немає, тобто, це будуть, імовірніше за все, люди, які купують машину вперше.

З'єднання з дзеркалом також цікаво, але. Не всі марки машин дають можливість легко прикріпити важкий прилад на лобове скло. Ті, хто їздить на малолітражках та вітчизняних залізних конях, відпочивають. І з антирадаром також є свої тонкощі: він заборонений в деяких країнах Європи, значить, тим, хто мріє про поїздки туди, вигідніше мати ці два прилади окремо.

Третій напрям, поліпшення якості відеозапису. У корейському DOD LS460W і тайванському Miо MiVue 588 це забезпечується завдяки нсвому сенсора CMOS Sony Exmor, у російського Datakam G5 працюють сім (а не шість!) дорогих лінз з просвітленим покриттям, матриця з найбільшим для реєстратора розміром пікселя, 3 х 3 і інноваційний знімний блендофільтр власної розробки.

Четверте, це збільшення площі зйомки: розширенням кута огляду до 180 градусів за рахунок використання другої камери і до 360, за рахунок спрямування другої, а іноді і третьої камери в бік задньої частини машини або в салон. Однак не факт, що технології забезпечать перемогу самі по собі.

Вирішальним може стати зовсім інша обставина - те, що в попередні роки долар дорогий, а зараз, в півтора рази дорожче. Що робить закордонні бренди неабияк менш конкурентоспроможними, особливо на тлі урізування зарплат споживачів. І це дає шанс вітчизняним фірмам.

А чи існують вони? Виявляється, так. Бренди КАРКАМ і DVP, хоча і випускаються в Китаї, належать вітчизняним фірмам - розробникам. А НПК ДАТАКОМ в поточному місяці перенесло своє складальне виробництво з Тайваню в Москву. І ще є фірма xDevice з офісом в Москві і цілою лінійкою недорогих реєстраторів BlackBox, активно втілюють сучасні тренди галузі. Інформація про цю фірму з'явилася в пресі з січня 2013 року.

Так, це буде дорожче, ніж торішній Китай, і сьогодні з Китаєм, Тайванем, Кореєю конкуренція буде дуже гострою. Але всі передумови склалися на користь того, що товаром, який в цьому році зробить максимальний ривок в обсязі продажів, стане російський, або хоча б частково російський відеореєстратор. В елітному сегменті, Datakam G5, а в масовому, якась із моделей BlackBox, і не обов'язково нова, оскільки народ збіднів, а нові моделі іноді виявляються сирими.