Названий кращий напій для відбілювання зубів » Корисні поради на кожен день - Даю Совет!
карта сайта Корисні поради на кожен день
» » Названий кращий напій для відбілювання зубів

Названий кращий напій для відбілювання зубів

Чай вважається небезпечним для краси зубів напоєм, оскільки після нього залишається наліт.
Але, як виявилося, ситуацію можна змінити, якщо додавати в чай ​​молоко. Такий висновок зробили вчені з університету Альберта в Канаді.


"Чай - це другий за популярністю напій у світі. Його вплив на колір зубів залежить від ступеня обробки. Чим більше обробка, тим більше нальоту він залишає. Однак ми з'ясували, що додавання молока в чай ​​знижує його здатність залишати наліт на зубах", - розповіла професор стоматології університету Альберти Ава Чоу (Ava Chow).

Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

Два ранкових напою для бадьорості і поліпшення травлення

Козеін - основний молочний білок, пов'язує таніни - речовини, розчинні у воді, які пов'язані з утворюючими темні плями властивостями чаю. Це, в свою чергу, запобігає потемніння зубів.

Лужна дієта

У ході експериментів дослідники піддавали зуби впливу чорного чаю і чаю з молоком протягом 24 годин при температурі 37 градусів. Результати показали, що зуби, які поміщали в чай ​​з молоком, були пофарбовані набагато менше. Більше того, відбілюючий ефект чаю з молоком зіставимо з ефектом відбілюючої зубної пасти.

За словами вчених, перш, ніж рекомендувати додавати молоко в чай, стоматологи повинні взяти до уваги культурний аспект. У деяких культурах змішування чаю з молоком може бути неприпустимим.
Реклама от Google / Ads by Google
Відкрити Названий кращий напій для відбілювання зубів
23-08-2015
Кулькість читачів: 2211