Названий кращий напій для відбілювання зубів

Чай вважається небезпечним для краси зубів напоєм, оскільки після нього залишається наліт.
Але, як виявилося, ситуацію можна змінити, якщо додавати в чай ​​молоко. Такий висновок зробили вчені з університету Альберта в Канаді.

«Чай — це другий за популярністю напій у світі. Його вплив на колір зубів залежить від ступеня обробки. Чим більше обробка, тим більше нальоту він залишає. Однак ми з\’ясували, що додавання молока в чай ​​знижує його здатність залишати наліт на зубах», — розповіла професор стоматології університету Альберти Ава Чоу (Ava Chow).

Два ранкових напою для бадьорості і поліпшення травлення

Козеін — основний молочний білок, пов\’язує таніни — речовини, розчинні у воді, які пов\’язані з утворюючими темні плями властивостями чаю. Це, в свою чергу, запобігає потемніння зубів.

Лужна дієта

У ході експериментів дослідники піддавали зуби впливу чорного чаю і чаю з молоком протягом 24 годин при температурі 37 градусів. Результати показали, що зуби, які поміщали в чай ​​з молоком, були пофарбовані набагато менше. Більше того, відбілюючий ефект чаю з молоком зіставимо з ефектом відбілюючої зубної пасти.

За словами вчених, перш, ніж рекомендувати додавати молоко в чай, стоматологи повинні взяти до уваги культурний аспект. У деяких культурах змішування чаю з молоком може бути неприпустимим.