Як за допомогою скакалки спалити зайві калорії за 15 хвилин

Стати красивою і стрункою? Запросто! Що для цього потрібно? Посмішка, скакалка і 15 хвилин кілька разів на тиждень. Спалити зайві калорії за допомогою скакалки дуже легко.

КРОК 1
ПРАВИЛЬНО ПОЧИНАЙТЕ

Якщо ви вирішили стрибати на скакалці, тут дуже важливо правильний початок. Так, для початку прийміть правильну позу: скакалка повинна бути на рівні стегна, коліна трохи зігнуті, а долоні спрямовані до тіла. Стрибати теж потрібно правильно: роблячи стрибок, тримайте спину рівною і відштовхуйтеся від землі подушечками стопи. На думку експерта Бадді Лі, якщо ви захочете збільшити інтенсивність, починайте стрибати з легкої скакалкою, а от новачкам найкраще зупинити свій вибір на важчій скакалці — так вдасться зробити темп стрибків повільнішим.

Починати наше заняття потрібно так: поставте ноги на ширині плечей і, обертаючи скакалку тільки кистями, починайте підстрибувати на місці, приземляючись рівномірно на обидві ноги. Стрибайте протягом однієї хвилини, після чого ще хвилину відпочиньте.

КРОК 2
МІНЯЙТЕ НОГУ
{PAGEBREAK}
Після того, як ви хвилину відпочинете, знову візьміть скакалку і стрибайте, почергово приземляючись то на ліву, то на праву ногу, як ніби під час бігу. Цю вправу також слід виконувати протягом однієї хвилини, після чого ще хвилину відпочити.

КРОК 3
8 ЧЕРЕЗ 8

Трохи відпочивши, виконайте 8 стрибків, приземляючись по черзі на ліву і праву ногу, а потім ще 8 стрибків, приземляючись одночасно на дві ноги. Так само хвилину стрибайте — хвилину відпочивайте, після чого повторіть все ще раз.

Читати також: Як швидко та правильно накачати прес?

КРОК 4
УСКЛАДНЮЙТЕ ВПРАВУ

Тепер вправу потрібно ускладнити. У перебігу однієї хвилини стрибайте через скакалку трохи вище, ніж до цього, при цьому високо піднімайте коліна і приземляйтеся то на ліву, то на праву ногу. Потім хвилину відпочиньте.

КРОК 5
ІНТЕНСИВНЕ ЗАВЕРШЕННЯ

І останній, заключний, етап. Протягом п\’яти хвилин виконуйте базові стрибки, приземляючись при цьому на обидві ноги. Якщо бажаєте ускладнити вправу, то по черзі приземляйтеся то на ліву, то на праву ногу, ніби під час бігу. Якщо цілих п\’ять хвилин тримати один і той же темп вам не вдається, то зробіть п\’ять підходів по одній хвилині з хвилиною відпочинку між ними.

Виконуйте наші вправи — і результати не змусять себе довго чекати. Крім того, що скакалка — відмінне кардіо-тренування, вона допоможе вам добре пропрацювати ікри, м\’язи черевного преса і плечовий пояс, поліпшити відчуття рівноваги і координацію рухів, а також зміцнити кістки.