Як підігріти почуття, які почали згасати

Цукерково-букетний період часто порівнюють з раєм, а побутові проблеми з — пеклом. Раніше коханий чоловік раптом став в тягар, ви стали дратівливою, незадоволеною і злою. Але чи варто кидати все на кін і тут, же бігти подавати на розлучення? Можна хоча б спробувати зберегти свою сім\’ю.

КРОК 1
Не поспішайте впадати у відчай

Не варто панікувати. Почуття які згасли можна пробудити заново. Спробуйте пригадати минулі щасливі моменти, коли ви гуляли по парку, взявшись за ручку, або каталися на каруселі … Так, — скажете ви, — це було колись … Зараз все зовсім по-іншому … Просто не робіть нічого зопалу. Ви повинні гарненько все обдумати, перш ніж прийняти рішення. Тому постарайтеся викинути старі образи, які не можуть дозволити вам міркувати об\’єктивно, і заспокоїтися.

КРОК 2
Поїдьте в відпустку

Перший екстренний метод порятунку сім\’ї — спільний відпочинок далеко від цивілізації. Їдьте удвох у відпустку або хоча б на вихідні кудись подалі. Це може бути будиночок у селі, турбаза або навіть намет в лісі. Заздалегідь домовтеся з родичами, щоб вони на цей час залишилися з вашими дітьми.

Не секрет, що спільна праця завжди зближує, будь це розведення багаття, розтоплювання печі або пошук хмизу. Не потрібно боятися, що вам буде нудно або будь-яка розмова обов\’язково переросте в з\’ясування відносин. Тим більше, останній пункт може відбутися виключно з вашої вини — чоловік ніколи не виступає ініціатором подібної розмови. Якщо ж вас з невблаганною силою тягне щось з\’ясувати, відверніться — помилуйтеся природою. Її краса завжди може прийти на виручку в подібних ситуаціях. Біля вогнища просто гріх сидіти похмурими — будьте мудрішою, налаштуйте себе і чоловіка на романтичну хвилю, згадайте приємні моменти і подумайте про плани на майбутнє.

КРОК 3
Засипати разом
{PAGEBREAK}
Якщо протягом тривалого часу ви з якихось причин спали окремо, негайно поверніться в подружнє ложе, навіть якщо через це вам доведеться бігати до ревучого чада в іншу кімнату. Ніхто не сперечається, що проблеми в спальні народжуються за її межами, до того ж вона далеко не найголовніша в сімейному житті, проте не викликає сумнівів і той факт, що спальня прекрасно цементує відносини. Багато сімей уникнули розлучення лише з тієї причини, що прийняли рішення засипати в обнімку.

Читати також: Як повернути довіру після зради?

Почніть з наведення порядку в спальні. Для початку виділіть в ній комфортне містечко для романтичних відокремлених побачень з чоловіком. На столику біля ліжка поставте сімейні фотографії, на яких ви щасливі, над ліжком повісьте пару сердечок. Одним словом, створіть в спальні романтичний настрій.

Дуже ретельно потрібно вибирати і постільну білизну. Воно повинно бути приємною гладкої фактури на дотик, щоб створити відчуття захищеності і комфорту. Забарвлення вибирайте на свій смак. Однак пам\’ятайте, що вона не повинена збуджувати. Основне призначення постільної білизни — допомогти вам добре виспатися і прокинутися вранці в гарному настрої.

КРОК 4
Цінуйте чоловіка

Не забувайте відзначати для себе всі без винятку знаки уваги вашого чоловіка, цінуйте його турботу. Це може виражатися в митті посуду або несподівано подарованому букету квітів. По суті, це вже не так важливо.

КРОК 5
Розмовляйте

Візьміть собі за звичку щодня обговорювати подіїщо трапилися за день. Дайте вашому чоловікові зрозуміти те, настільки важливо для вас його розуміння і непідробний інтерес до ваших справ. Перестаньте сприймати це як належне. Вчіться відкривати для себе нові хороші сторони вашого чоловіка, не забувайте говорити йому про те, що незважаючи ні на що він вам дуже потрібен. Погодьтеся, ви теж навряд чи б прагнули щось робити для людини, яка цього не оцінить і якїй це не потрібно.

КРОК 6
Думайте позитивно
{PAGEBREAK}
І, мабуть, саме основне: думайте позитивно! Думки дійсно матеріалізуються. Це вже й вченими доведено. Налаштуйте себе, на те, що все нормально і буде ще краще — і все обов\’язково станеться!

Прислухайтеся до наших порад і пам\’ятайте: ламати куди легше, ніж будувати. Конфлікти і складні періоди бувають у всіх пар. І ваше завдання — не ламати дров і не зробити необдуману помилку, про яку ви будете шкодувати все життя.