» » Секрети образу Монро для випускного вечора

Секрети образу Монро для випускного вечора

Образ Монро - мабуть, єдиний ніколи не вийде з моди. Він символізує собою непідробну жіночність та сексуальність. Те що треба для випускного вечора! Але кому ж підійде стиль «а- ля Мерилін» і як домогтися схожості з легендарною акторкою?

КРОК 1
ПОРІВНЯЙТЕ ПРОПОРЦІЇ - ЧИ ПІДІЙДЕ ВАМ ОБРАЗ МОНРО?

Основне, на що варто звертати увагу, зупиняючи свій вибір на стилі Монро - це фізичні дані дівчини, тобто фігура. Зріст Мерилін був в районі 162-163 см. Звідси висновок: високим дівчатам її образ не підійде і буде доречно виглядати тільки в тому випадку, якщо зріст представниці прекрасної статі не перевищує 165 см. Але це не єдине, на що потрібно звернути увагу. Параметри актриси 96-57-96, тип її фігури - «пісочний годинник». Якщо ваші параметри не зовсім відповідають вище представленим, це нестрашно: всі недоліки вашої фігури можна вигідно приховати за допомогою сукні та бюстгальтера. Підійде образ Мерилін і дівчатам з типом фігури «груша» - широким низом і витонченим, струнким верхом.

Відмовитися від образу Монро слід тільки в тому випадку, якщо у вас модельний зріст або зайва худорлявість. У цьому випадку куди більше вам підійде образ для випускного в грецькому стилі.
Реклама от Google / Ads by Google
Відкрити Секрети образу Монро для випускного вечора
17-09-2015
Кулькість читачів: 1848