Як домогтися підвищення зарплати?

Кожна людина хоче отримати гідну фінансову винагороду за свою працю. Якщо ви вирішили поговорити зі своїм безпосереднім керівником про підвищення заробітної плати, то скористайтеся ефективними порадами.

Для переконання керівника в тому, що вам треба додати зарплату, вам треба впевнитися у власних силах. Наведіть достовірні аргументи, згідно з якими вам просто необхідна надбавка до зарплати. У списку аргументів повинні бути ваші службові досягнення, успіхи, а також особисті якості, якими, можливо, володієте тільки ви. Загалом, все те, що може показати начальнику, який ви чудовий і неоціненний співробітник. Порівняйте вашу заробітну плату з грошовою винагородою тих співробітників, які працюють за профілем, подібному вашому. Якщо виявиться, що їх зарплата набагато перевищує вашу, то це повинно додати вам додаткову впевненість у необхідності розмови з керівником.

Актуально буде просити надбавку тоді, коли компанія сама отримає прибуток, особливо, якщо прибуток цей вона отримає за рахунок вашого вагомого внеску в спільну справу. Не соромтеся натякнути про це начальству. Переговори з керівником краще вести у нього в кабінеті, так як там він відчуває себе більш впевнено. Під час корпоративної вечірки не варто навіть зачіпати цю тему, тому що начальство, як правило, не любить змішувати роботу і відпочинок.

Не сприймайте майбутню розмову як приниження чи прохання. Це просто етап переговорів, на якому ви як би рекламуєте себе, як хорошого працівника. До розмови попередньо треба добре підготуватися, але багато чого буде залежати від особистих якостей вашого керівника. Якщо він часто піддається перепаду настрою, то постарайтеся з\’ясувати, коли він буде налаштований позитивно.