Як жінці стати мудрою?

Покірність, Вірність і Повага до свого чоловіка — це одні з найсильніших якостей справжньої жінки.

Останнім часом численні поради для жінок обмежуються вибором зачіски, вбрання, кулінарними рецептами і т.д. Проте найголовніше для жінки навчитися слухати і чути себе і отримувати вірні відповіді на свої питання. Мудрість до жінки приходить з роками, часом цей шлях супроводжується багатьма труднощами і помилками. Щоб уникнути багатьох життєвих негараздів, варто прислухатися до мудрих порад.

Шукайте потрібних людей

Якщо ви ставите перед собою певну життєву мету і збираєтеся слідувати до неї, то важливо знайти своїх однодумниць, жінку-наставницю, до якої ви ставитеся з повагою і прагнете досягти її рівня. Оточіть себе цікавими, що добиваються своїх цілей людьми, які будуть вас надихати на саморозвиток і самопізнання.

Спілкуючись з цікавими людьми, ви отримуєте енергію їхнього досвіду, секрет їхньої майстерності або успіху.

Іншими словами, якщо ви хочете вийти заміж, спілкуйтеся з заміжніми жінками, якщо ходите завести дітей, з мамами та їхніми дітками, хочете щастя в сімейному житті, спілкуйтеся з щасливими сімейними парами, хочете стати стильною модницею, шукайте для знайомства стильно одягнутих жінок, інтелектуальний розвиток для вас головне, спілкуйтеся з розумними начитаними людьми і т.д.

Навчіться слухати себе

Умиротворення жінки, її енергія сприяє розвитку інтуїції, прийняттю мудрих рішень. У спокійному урівноваженому стані жінка здатне до мудрих вчинків.

Холодний розрахунок це не спосіб прийняття вірних рішень. Для жінки набагато важливіше зберегти душевне благочестя і розсудливість. Навчившись слухати себе, своє Я, вона безпомилково прийме вірне рішення. Щоб навчитися слухати себе, жінка повинна залишитися наодинці з собою, в спокійній обстановці, зважити всі «за» і «проти», обдумавши поради подруг або жінок-наставниць. Тільки позитивні думки здатні принести позитивний вихід з проблемної ситуації. Намагайтеся уникати в своєму оточенні вічно ниючих про свої проблеми і невдачах, проклинающих чоловіків, близьких, товаришів по службі, подруг. Часте спілкування з такими людьми призведе до того, що вас чекатиме та ж доля.

Мудрі наставниці

Зайнятися пошуками жінок-наставниць потрібно з відвідин жіночих тренінгів, лекцій. Наставниці можуть опинитися в числі ваших колег або родичів. Знайомства в Інтернеті теж можуть надати допомогу в питанні наставництва.

Наставниця необов\’язково повинна стати вашою подругою, досить просто періодичного спілкування. Не варто нав\’язуватися один одному і постійно виливати свої проблеми.

Не забувайте про мудрість жіночих образів у кіно або книгах. Від кожного з них ви можете взяти те, що підходить саме вам.

Так ви самі станете мудрою жінкою, до якої будуть звертатися за порадами.

У чому полягає мудрість жінки

Перш за все, мудра жінка настільки самодостатня, що їй ніколи не буває нудно або нецікаво на самоті. Вона не боїться залишитися зі своїми думками і питаннями, тому оцінює важливість прийнятого нею рішення.

Мудра жінка завжди буде піклуватися про своїх близьких, охороняти їх від неприємностей і негараздів. Заспокоїти роздратовану дитини або знервованого чоловіка під силу тільки мудрій жінці. Зберегти щастя і спокій у сім\’ї зможе тільки по-справжньому розумна жінка.

Проявляйте більше делікатності, вихованості, почуття такту, доброти до оточуючих, і вам воздасться сповна за ваші доброту, увагу і мудрість.