Як жінки бачать чоловічу красу

Бред Пітт, Том Круз, Джек-Горобець Джонні Депп і міцний горішок Брюс Вілліс … Красиві чоловіки за версією жінок — вони такі різні … Але в цьому хаосі суб\’єктивних смаків виділяються і загальні критерії визначення чоловічої краси. Які? Про це ми сьогодні й розповімо.

Доглядайте за собою

Незважаючи на те, що на смак і колір, як відомо, фломастери різні, переважна більшість жінок залишаються, впевнені в тому, що, як би там не було, чоловік повинен бути охайним і доглянутим. Стереотип, що обов\’язок чоловіка — бути трохи красивішим мавпи, підтримують виключно ті чоловіки, яким за собою стежити лінь. Задумайтеся про це.

Слідкуйте за дрібницями

Якщо ні в профіль, ні в анфас на Шварценегера ви не змахує, завжди звертайте увагу на свой одяг, взуття та руки. Цим трьом пунктам потрібно приділяти особливу увагу. Решта — вже деталі.

Не тяніться за красою

{PAGEBREAK}
Якщо ви вважаєте, що всі жінки ганяються за чоловічою красою, то ви помиляєтеся. Виявляється, при виборі чоловіка на зовнішність в першу чергу звертають увагу тільки 29 відсотків жінок. Більшість же ж милих дам впевнені в тому, що красиві чоловіки найчастіше вкрай егоїстичні і розпещені прекрасною статтю, тому нічого хорошого чекати від них не доводиться.

Поважайте жінку

На думку чверті опитаних жінок, основне, що впливає на їхнє ставлення до чоловіка — це його ставлення до неї, вибачте за тавтологію. Подумайте: можливо, у вашому житті зустрічалися пари, розставання яких неабияк дивувало всіх оточуючих. Начебто, хороший хлопець — відмінно заробляє, домовитий, батько прекрасний, і красень — а вона пішла. Чого їй не вистачало? Нелогічно.

Велика ймовірність того, що причина криється саме у відношенні чоловіка до своєї половинки. Будь Аполлон немов змальований з обкладинки модного журналу, на неповагу, грубість і образи з його боку жінка навряд чи буде терпітиме.

Працюйте над характером

Як би банально це не звучало, характер є основною складовою краси чоловіка, вважають не багато не мало — 45 відсотків жінок. Сильна половина людства активно «заростає» інфантилізмом, а це неабияк виводить з себе навіть найзавзятіших феміністок. Серед основних якостей ідеального чоловіка жінки виділяють відповідальність за дітей і її, кохану, відповідність слів і реальних вчинків, красиве залицяння і багато іншого.

Читати також:
Як змусити чоловіка допомагати по дому?

Все ще думаєте, що жіночий ідеал — це Бред Пітт? Забудьте про це! Доглянутий зовнішній вигляд, поступливий характер і лицарське ставлення до жінки — ось формула успіху у прекрасної статі! Виховуйте в собі ідеального чоловіка!