Як зробити баночку зі снігом своїми руками (майстер-клас)

Виготовляти саморобки на тематику Нового року та зими можна всією родиною. Заняття це захоплююче і дуже згуртує домочадців. За вікном мороз і вітер колише дерева, холодно і темно, а ви зібралися всі разом за одним столом для створення маленького сімейного шедевра: чарівної баночки зі снігом своїми руками. У теплі і затишку завжди знайдеться, про що поговорити і маленьким, і великим. А ще ви зайняті корисною справою, підсумком ваших старань стане маленьке тільки ваше чудо. Можна навіть відчути себе чарівником. Новорічний виріб прикрасить квартиру і завжди нагадає, що слід так зібратися частіше. Ну і, звичайно, всі родичі оцінять сімейний подарунок, адже в речах, зроблених руками, є частка душі.

Як зробити баночку зі снігом своїми руками (майстер-клас)

Що вам потрібно для роботи:
• Невелика баночка з кришкою, що закручується.
• Декоративний пластмасовий елемент типу ялинки, сніговика або будь-який інший виріб підходящої тематики.
• Гліцерин.
• Блискітки.
• Мішура.
• Ножиці.
• Клейовий термопістолет.

Як зробити баночку зі снігом своїми руками (майстер-клас)

Приступаємо до процесу виготовлення баночки зі снігом:

1. Першим ділом очищаємо баночку від наклейок і заповнюємо її водою рівно наполовину.
2. Простір банки який залишився заповнюємо гліцерином. Наливаємо, так би мовити, з гіркою.
3. До кришки баночки приклеюємо вибраний вами виріб, для прикладу зупинимося на ялинці. Склеювані поверхні найкраще знежирити і зробити насічки для кращого зчеплення. У роботі можна використовувати і інший водостійкий клей.

Як зробити баночку зі снігом своїми руками (майстер-клас)

{PAGEBREAK}
4. У воду з гліцерином додаємо блискітки, дрібну мішуру. Баночку щільно закриваємо. При наявності бульбашок повітря додаємо воду або гліцерин. Кришка повинна герметично прилягати до банку. Для вірності її можна посадити на клей.

Читати також:
Ялинкові кулі з ниток майстер клас

Тепер залишилося випробувати. Переверніть і збовтайте вашу баночку зі снігом і насолоджуйтеся «Зимовими чарами», зробленими вашими руками.

Особливо цю саморобку оцінять маленькі дітки. А ви проведете багато незабутніх і прекрасних хвилин в компанії своєї дитини. Удачі! Щасливого Нового року!…