Як уберегтися від жіночої маніпуляції

Коли закоханий, дуже складно протистояти жіночим примхам… Тут і поступишся їй, і побалуєш — головне щоб не переживала і не вибухала як порохова бочка. Але одного разу «янголятко у спідниці» починає майстерно балуватися техніками маніпуляції, і тут, якщо ви не хочете уславитися підкаблучником і все життя мовчки виконувати кожен наказ своєї коханої, потрібно вміти їй протистояти. Про п\’ять основних методик жіночої маніпуляції ми вам сьогодні розповімо.

Не клюйте на ніжності

Найпоширеніший і, мабуть, ефективніший спосіб маніпулювання чоловічою свідомістю — це спокуса. Чоловік і не здогадується, що дівчина — ще той стратег, і заради своєї мети готова піти буквально на що завгодно. А мета її гранично проста — спочатку домогтися твого розташування, а потім вже вити з нас, чоловіків, мотузки. І що виходить? Варто їй посміхнутися, доторкнутися або поцілувати вас — і все, гуляй башка! Ви з легкістю виконаєте її нехитрі прохання і закриєте очі на дрібні провини.

Найжахливіше в цій маніпуляції те, що дівчина є її прямим прихильником протягом усіх відносин доти, поки хлопець не перестане відчувати до неї щирі почуття.

Не намагайтеся перервати її мовчання

{PAGEBREAK}
Ви в черговий раз посварилися, або навіть не сварилися … Як результат — вона мовчить і буквально дивиться крізь вас, ніби ви прозорий. Ви ламаєте голову над тим, що ж сталося, і коли, намагаєтеся випитати причину її мовчання, але все марно. Знайома ситуація? Так … це може тривати до нескінченності, поки благовірна не «зглянеться» над вами і перша не піде на розмову.

Пояснити причину такої поведінки дуже легко. Зазвичай реакція чоловіків на подібну ситуацію як не можна стандартна: я зроблю все, що ти хочеш, тільки перестань мовчати, будь ласка!

Пам\’ятайте: скривджена жінка не завжди має рацію

Образа і мовчання пов\’язані між собою як інь і ян. Однак є між ними одна суттєва різниця. Мовчання — це пасивна, «повільна» психологічна атака, тоді як образа — це вже активний, швидкий і «агресивний» інструмент впливу на психіку. Дівчина ображається, щоб показати своє обурення, причому найчастіше навіть немає для цього жодної вагомої причини.

Все, що ви можете зробити в цій ситуації — це залагодити конфлікт «на корені», не давши йому перерости в категорію образи. В іншому випадку, почуття провини і всі витікаючі вам гарантовані.

Не йдіть на поводу у жіночих сліз

Якщо сльозами Герди вдалося розтопити навіть замерзле серце Кая, те, що вже говорити про «живого», закоханого чоловіка? Заплакане личко улюбленої викликає неосяжну хвилю співчуття, і тут вже кожен готовий зробити, що завгодно, щоб сльози змінилися посмішкою.

Чоловіки просто зобов\’язані бути пильними. Часто для того, щоб досягти своєї мети, дівчата спеціально використовують образ засмученої і беззахисної німфи.

Читати також:
Як правильно сприймати критику?

Не поступайтеся її крику

{PAGEBREAK}

Один з найбільш агресивних способів маніпуляції чоловічою свідомістю — сварка. Якщо дівчина розумна, то вона вкрай рідко буде використовувати цей метод, просто тому що в цьому випадку зіпсований настрій буде у обох. Однак ви самі можете підтвердити, що в його ефективності сумніватися не доводиться. Часто в кінці сварки чоловік погоджується навіть з тими доводами та рішеннями, на які в будь-який інший ситуації з доброї волі ніколи б не пішов. У чому, по суті, буває основна причина сварок? Конфлікт інтересів. Все гранично просто.

Ось і вся п\’ятірка основних способів жіночої маніпуляції. Дівчина може розставляти ці психологічні капкани навіть і несвідомо, ну в генах це у них закладено! Ваше завдання — не попадатися в ці пастки, а якщо і попадатися, то з доброї волі і для сімейного блага!