» » Як уберегтися від жіночої маніпуляції

Як уберегтися від жіночої маніпуляції

Коли закоханий, дуже складно протистояти жіночим примхам... Тут і поступишся їй, і побалуєш - головне щоб не переживала і не вибухала як порохова бочка. Але одного разу «янголятко у спідниці» починає майстерно балуватися техніками маніпуляції, і тут, якщо ви не хочете уславитися підкаблучником і все життя мовчки виконувати кожен наказ своєї коханої, потрібно вміти їй протистояти. Про п'ять основних методик жіночої маніпуляції ми вам сьогодні розповімо.

Не клюйте на ніжності


Найпоширеніший і, мабуть, ефективніший спосіб маніпулювання чоловічою свідомістю - це спокуса. Чоловік і не здогадується, що дівчина - ще той стратег, і заради своєї мети готова піти буквально на що завгодно. А мета її гранично проста - спочатку домогтися твого розташування, а потім вже вити з нас, чоловіків, мотузки. І що виходить? Варто їй посміхнутися, доторкнутися або поцілувати вас - і все, гуляй башка! Ви з легкістю виконаєте її нехитрі прохання і закриєте очі на дрібні провини.

Найжахливіше в цій маніпуляції те, що дівчина є її прямим прихильником протягом усіх відносин доти, поки хлопець не перестане відчувати до неї щирі почуття.

Не намагайтеся перервати її мовчання


Реклама от Google / Ads by Google
Відкрити Як уберегтися від жіночої маніпуляції
21-09-2015
Кулькість читачів: 1750