Як вибрати подарунок на новий рік для коханої » Корисні поради на кожен день - Даю Совет!
карта сайта Корисні поради на кожен день
» » Як вибрати подарунок на новий рік для коханої

Як вибрати подарунок на новий рік для коханої

І сміх, і гріх, але, здається, що навіть до вибору автомобіля чоловіки підходять, не так ретельно, як до вибору подарунка для коханої. Зрозуміло, найпростіше запитати, що вона хоче, але жінки чекають сюрпризу! Про те, як вибрати подарунок, який би їй сподобався, ми вам сьогодні й розповімо.


Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

Замовте професійну фотосесію


Хвала природі, існують універсальні речі, від яких жодна гарненька дівчина не зможе відмовитися. Фотосесія - одна з них. Адже професійний фотограф не тільки збереже її красу на століття, а й висвітлить з нового боку, збільшивши в рази. Достатньо всього двох-трьох годин - і ваша половинка зможе цілий рік на заздрість подружкам міняти аватарки в соціальних мережах. Ще один варіант - фотосесія в стилі "Лав сторі", де на фото зображені ваші почуття як спогад на багато-багато років. Для більшого ефекту ви навіть можете зробити з роздрукованих фотографій красивий колаж.

Відвідайте магазин нижньої білизни


Якщо з дівчиною ви познайомилися, грубо кажучи, пару днів тому - цей варіант можете навіть не розглядати. А ось якщо ваші стосунки тривають довго і будуються на довірчій основі, то зупиніть свій вибір на покупці красивої білизни, яке ви самі зможете оцінити на тілі задоволеною дівчини. Однак вибирати білизну, потрібно не поспішаючи і ретельно. Найкраще відвідати спеціалізований магазин, де консультанти допоможуть вам вгадати з правильним кольором, розміром і фасоном. Хоча, по суті, тут все залежить від вашої фантазії. Це можуть бути просто трусики і бюстгальтер, а може - ще й еротичний пеньюар і панчохи.

Купуйте прикраси


Реклама от Google / Ads by Google
Відкрити Як вибрати подарунок на новий рік для коханої
21-09-2015
Кулькість читачів: 1851